SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Specjalnie dla SFD 10 gratis biletów na Evls Prague Pro 2016

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10079 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Często się pisze o Złotych Czasach kulturystyki w latach minionych(60,70',80' itp )


A tak naprawdę...... TERAZ MAMY ZŁOTE CZASY tego sportu.


Malkontenci pewnie zaczną zaraz zaprzeczać-ale tak jest naprawdę-mam porównanie na przestrzeni ponad 40 lat.

Lepiej nigdy nie było.


Kolejna atrakcja dla fascynatów kulturystyki,fitess,bikini i oczywiście ekstremalnej kulturystyki zawodowców już zaczyna się 30 września 2016 w Pradze w hali Tip Sport Arena-największym obiekcie tego typu w Czechach.

Do tego dochodzą także targi Expo oraz zawody w wyciskaniu sztangi leżąc



Co należy zrobić by wygrać takie bilety na 2 dni wartości ok 800 zł ?



1. Trzeba być forumowiczem SFD
2.Trzeba aktualnie trenować
3.Spełnić kryterium Arniego ,czyli przedstawić swoje wyjazdy sportowe jako kibic/zawodnik oraz sposób dotarcia do Pragi.
4.Wstawić swoje zdjęcie z dowolnych zawodów kulturystycznych,siłowych,może być także zdjęcie z jakimś mistrzem z seminariów,targów,treningów itp

5.Spełnić kryterium Napoleona - czyli wykazać się szczęściem w podobnych do tego konkursach,imprezach :)



Zaczynamy !









Zmieniony przez - masti w dniu 2016-06-02 21:04:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10079 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Fajnie ,że się podobało.

My też już dojechaliśmy do domu.
Teraz przerzut zdjęć na dyski,bo lapek się kompletnie zapełnił-mam ok 5000 zdjęć plys z 10 godzin filmów

Powoli będzie się to ładować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
Kurde chętnie bym się wybrał ale jest akurat termin tydzień przed docelową impreza czyli MPJ i może być ciężko :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10079 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Marylinnn,przecież możesz w Pradze także wystartować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
Jest taki plan , ale myślałem o tym na sezon 2018
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10079 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
W tym roku Amateur Olympia Europe w Pradze będzie wyjątkowa.

O kartę pro powalczą:

kulturyści ekstremalni :Category: up to 70kg, up to 80kg, up to 90kg, up to 100kg, over 100kg


Do tego poraz pierwszy pojawi się kategoria kulturystyki klasycznej :

do 180 cm
i powyżej 180 cm


Dla klasyków to ogromna szansa pokazać się całemu światu w międzynarodowej obsadzie




Kolejna nowość : jest odrębna kategoria juniorów!!!!



Panowie juniorzy- to wręcz unikalna szansa spróbować swoich sił na światowej scenie.

Szczególnie przydatne dla zawodników ,którzy nie załapali się na mistrzostwa Europy i świata.

Bodybuilding Junior (age 16 – 23)
Category: up to 75kg, over 75kg




Kolejna nowość kategoria weteranów- i podobnie jak wyżej -warto spróbować :)


Bodybuilding Masters
Category: up to 50 years of age, over 50 years of age



W kategorii pro jest bardzo prawdopodobne,że wystartuje Petar Klancir- tu na zdjęciu w Pradze ,jeszcze jako amator .


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10079 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Zgodnie z przewidywaniami- w Pradze pojawi się Kevin Levrone-niedługo po swoim starcie w Mr Olympia (myślę,że tym razem do tego dojdzie) i poprowadzi konkurs Evls Prague Pro.

Zapowiada się to wspaniale :)

Warto obejrzeć to bezpośrednio-to jest ta magia tego sportu i jego gwiazd.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
Z każdym twoim wpisem Masti co raz bardziej chcę tam być :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10079 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
A ja wiem,że będziesz :)

Bo nie zawsze się taka okazja trafia.
Nie wiadomo,czy w następnym roku też zrobią ta kategorię
Nie wiadomo,kto w tym roku przyjedzie-zawody w pewnym sensie nowe- jeżeli chodzi o tą kategorie-obsada może być najróżniejsza ale ja uważam,że warto stanąć na scenie obok najlepszych.

Nie prędko może się taka sytuaja znów pojawić.








Fajnie się zobaczyć na takim ekranie :)





Scena duża,przestronna czeka na śmiałków :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1498
Takiej okazji nie mogę przegapić i zgłaszam swoją kandydaturę do udziału w losowaniu biletów :)
pkt.3 To moja fotka (pana na zdjęciu chyba przedstawiać nie trzeba) z wyjazdu jako kibic na targi Fibo w Kolonii.
jeśli chodzi o sposób dotarcia do Pragi zamierzam dojechać własnym transportem (posiadam busa 9-cio osobowego, także zapraszam innych forumowiczów do kontaktu).


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1498
pkt.4 to moje fotki z zawodów i pokazów oraz treningów :) pozdrawiam







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10079 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Pierwszy chętny-świetnie.

Tylko mam pytanie -jako kibic,czy zawodnik pojedziesz?

Info z busem-także ciekawa wiadomość,może osoby mające problem z dojazdem się z Toba skontaktują i przyjedziecie całą grupą.

Pewnie się wydaję,że trochę szybko ruszyliśmy z tematem-ale jest jescze kwestia noclegów-ja np mam juz ok kwietnia rezerwację,bo chodzi mie o bliskość obiektu Tip Sport Arena.

Coraz mniej miejsc tam jest w pobliżu,bo przyjeżdża ok 4500 osób na ta imprezę.
Warto juz się zdecydować i rezerwować noclegi.

Chyba ,że ktoś tylko na jeden dzień planuje przyjazd

Bilety ,które tu mamy dla Was-są na całe dwa dni imprezy oraz na dodatkowy event Meet & Greet- czyli spotkanie z zawodowcami w osobnej sali.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenuj z Mistrzami :Potężne Plecy :Rafał Tasiemski & Łukasz Mizera z SFD

Następny temat

Dyskusja SFD : Teraz żyjemy w Złotych Czasach Kulturystyki ?

WHEY premium