SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EKTOMORFIK - dziennik dietetyczno, treningowo, suplementacyjne

temat działu:

Iron Horse Series

Ilość wyświetleń tematu: 36221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4122
tatar

smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
z tatarem trzeba się babrać najlepiej makaron z sosem włoskim i kawałkami właśnie wołowinki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
hmm... w takim razie, progress, mozesz jako moderator usunac moje fotki ze strony 4? bede wdzieczny. myslalem, ze to akcja sklepu sfd, przepraszam za pomylke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
k3ho - jak takie cudo przyrzadzic i ile czasu zajmuje przygotowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4122
DeeJay

Jest taka magiczna książka "Kucharka Litewska". Jest tam multum świetnych przepisów (z potraw mięsnych najwięcej jest z wołowiny).

Poniżej coś z archiwalnego menu dla ekto. autorstwa Marka Ciołka

Obiad: spaghetti: podsmażyć na patelni z 1 łyżka oleju z oliwek - 15g,mieloną chudą wołowinę 200g( może też być chuda wieprzowina lub indyk) dodać sos do spaghetti lub koncentrat pomidorowy -50g, ugotować makaron bezjajeczny z pszenicy durum - 100g, dodać przyprawy, sól i pieprz dwie łyżki groszku zielonego. Koniecznie spożyć surówkę może być z białej kapusty lub inną -100g. Na deser jedno duże jabłko. - 200G.
Ok. 900kcal. 45G białka, 30g tłuszczu, 125g węglowodanów.


Zmieniony przez - slawekop w dniu 2007-02-13 19:57:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
Moja siostra to tak robiła, że najpierw smażyła pokrojoną w kawałki wieprzowinę, przez jakieś 10min, a następnie dodała taki sos gotowy przywieziony z Włoch, który się tam na małym ogniu gotował przez 45min(od czasu do czasu dolewać wody trzeba). Ona się tak nauczyła gotować we Włoszech więc możesz być pewien, że jeśli tak to zrobisz to będziesz jadł jak Włoch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
macie po sogu obydwoje

gadalem z mama wlasnie i ogolnie od wolowiny odstrasza mniec zas jej przygotowywania, ****a 45min + smazenie najpierw 10 to masz godzine na robienie jednego posilku a ja z tej wolowiny musialbym jesc conajmmniej 2 dziennie. a ryz z kurczakiem zajmuje mi zrobienie po chinsku np 15min czyli tyle ile gotuje sie ryz, kosumpcja 5min i po 20-25 jestem po obiedzie a gdybym mial wolowine to jeszcze bym 30min robil...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4122
obydwoje???

jam chłop, powiem nawet: I'm chłopak z jajem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
No zara, 2 dziewyczny - obydwie, chlopak i dziwczyna - obydwoje, 2 chlopakow - ??

****a wiem!! obaj

Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2007-02-13 20:47:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4122
obydwaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowa masy a ćwiczenia aerobowe

Następny temat

czy można jednocześnie budować mase mięsniową i palic tkanke tluszczową?

WHEY premium