SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EKTOMORFIK - dziennik dietetyczno, treningowo, suplementacyjne

temat działu:

Iron Horse Series

Ilość wyświetleń tematu: 36209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
zalezy tez od wielu czynnikow.
o rozwoju decyduje nie tylko ciezar - czyli obciazenie miesni praca, ale tez czas w jakim dana praca byla wykonana. czyli stymulacja - ciezarem - obciazeniem ale i tempem przeplywu krwi przez miesnie w danej jednostce czasowej.
do pewnego momentu miesnie beda rosly nawe przy 20 powt i superseriach - decyduje o tym genetyka (rodzaj wlokien miesniowych ) jak tez samo dostarczenie - napompowianie krwia niosaca skladniki odzywcze do komorek miesniowych.
nalezy zmienjaac wybrac co dla nas jest dobre.
dla mnie np 20 powt w przypadku miesni rak i przedramion decyduje tez o ich wzroscie masowym.
nogi - robione kiedys na 3 do 6 powt teraz rosna na 20 powt . zmiana bodzca to tez ma znaczenie, elemant zaskoczenia miesmi i calego organizmu praca na innym ciezarze, inne katy wykonywanian cwiczenia, superserie , zmiany cwiczen itp
poza tym miesnie nie beda roslu w przyp slabo funkcjoinujacego ulk sercowo naczyniowego, tu klania sie wydolnosc i cwiczenia og. rozwojowe.
pozdd
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
A czy wieprzowina może się równać wołowinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4122
Sprecyzuj pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
Czy też ma "czynniki wzrostu", tzn. zapewne ma, ale czy jest równie "skuteczna" co wołowina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak by była równie skuteczna co wołowina to by wołowiny nie polecali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
Dzięki za odpowiedź, ale poczekam na Marka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
co do wieprzowiny
sklad aminokwasowy tego miesa jest najblizszy skaldowi aminokw. organow i miesni ludzkich. /patrz wczesniejsze przeszczepy inn org./
jednak wieprzowina ma mniej zelaza hemowego /co widac po kolorze/.mniej b12 wiecej b1, cynku chyba tez mniej. co do tzw czynnikow wzrostu /calosci wit, enzymow, miner iinnych biokatywnych/ sa one tez w wieprzowinie.
problem polega na tym ze mieso wieprzowe jest tluste. naw2et schab , lub szynka ,bedzie tlusty w porpownianiu z poledwica wolowa. jednak tluszcz wieprzowy nie jest tak niezdrowy jak wolowy, o czym juz pisalem.
generalnie sa roznice i to spore.
pewnie trzeba bt zajzec do ksiazki technologii prod. spozywczych tam byasmy mieli wiecej.
na pewno chudy schab jest korzystny jako zrodlo bialka wraz z dobrze przyswajanym tluszczem.
nie polecam jesc wieprzowiny po treningu, jednak w innych porach na pewnoi warto ja spozywac chocby dla samych walorow smakowych i odzywczych.
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Ellis - hmm ja wlasnie wole jesc czesciej i mniej bo wiekszej ilosci na raz nie moge zmiescic i mnie strasznie potem zamula na dlugi okres czasu.
"Właśnie odpowiedz organizmu na kalorie(nadwyżkę lub deficyt kaloryczny) jest czymś nieprzewidywalnym i może dopiero tutaj ujawniać się jakiś `defekt`..."
W sensie oslabienie, duza roznica w wynikach labolarotoryjnych od normalnego poziomu, odtluszczenie/otluszczenie itd ?

Robaleq - wiem co to t3 tyle ze nie znalem jego takiej funckji, niedlugo bede mial kontrolne badania wiec trzeba bedzie posciemniac ze mam typowe objawy nadczynnosci tarczycy i zeby mi ja gruntownie przebadali ciekawe co wyjdzie z poziomem t3

i moze mi ktos powiedziec co z temperatura w jakiej ginie bse ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
Dzięki Marek, trochę będę musiał pokombinować teraz z dietą, bo wyłącznie do tej pory jadłem drób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Odnosnie wolowiny: jako ze gotuje sobie sam (mieszkam sam) to co mozna z tej wolowiny wyczarowac i ile sie czasu gotuje? bo slyszlaem ze z godzine... Jaki jest taki najprostszy posilek na bazie wolowiny?? pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowa masy a ćwiczenia aerobowe

Następny temat

czy można jednocześnie budować mase mięsniową i palic tkanke tluszczową?

WHEY premium