SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EKTOMORFIK - dziennik dietetyczno, treningowo, suplementacyjne

temat działu:

Iron Horse Series

Ilość wyświetleń tematu: 36143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
co do sera bialego to nie tylko dlugo sie trawi ale dostarcza watpolwej jakosci bialko. zawiera kilka frakcji kazein z ktorych mamy niewiwlka korzysc. poza tym bialy ser jak i mleko odwapnia organizm / reklamy bredza , tak jaki bredzi cale lobby mleczarskie /na dobra sprawe jedzenie samego sera twierdzac ze sie spozywa dobrej jakosci bialko jest pomylka i bledem. mozna dodawac niewielka ilosc sera bialego do diety / max 200g dziennie/ do innych wartosciowszych zrodel bialka celem wzbogacenia smakowego lub spowolonienia wchlanianie innych bogatych w bialko produktow.
mam na mysli laczenie sera bialego z jajkiem lub z ryba /tzw pasy serowo jajeczne lub rybno jajeczne/
zatem jesli juz chcecie jesc na noc ser b. to dodwajcie zwsze jaja lub rybe.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 483
No prosze same nowości wołowina lepsza od drobiu... ser twarogowy odwapnia kości... jajka z żółtkami... no nieżle. Szczerze mówiac gdybym nie widział pana marka nazywo to bym pomyślał ze to jakieś brednie. Ale wyglada i lata praktymi mówią za siebie. Ja szczerze mówiac mam problem z przestawienim sie na wołowine. Po pierwsze problem z przyrzadzeniem no nie rozplywa sie w ustach jak kurczak. Dodatkowo posiłki z wołowiną jada w pracy na zimno wiec tym bardziej ciezko to idzie. Zastanawaim sie teraz nad robieniem pieczeni z wołowiny. Aha i nastepna sprawa wołowin jest w cenie kurczaka ale po ugotowaniu np 500g wołowiny zostaje z niej 300g jak i nie mniej. To wszystko są koszta. No ale jak to sie mówi bez kasy nie ma masy chodz bym nie wiem jak sie starał . Moze jakis sposób na wołowinke na zimno ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
Ale produkty waży się przed ugotowaniem.
Co do mięs, ja swoje najpierw przysmażam na odrobinie oliwy z oliwek, tak by było zarumienione, a następnie dolewam dwie szkalnki wody i duszę powyżej 40 minut. Jest wypas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4122
ja tyz, ino na kokosowym podsmazam, bo mnie po oliwie z oliwek juz odrzuca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
drogi ten kokos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4122
nierafinowany tak, rafinowany tani jak barszcz i nie ma tego charakterystycznego słodkiego zapachu i smaku (nie każdemu to odpowiada)

wpisz do przeglądarek hasło olej kokosowy i znajdziesz kilka ofert sprzedaży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 483
A ja czytałem ze mieso warzy się po ugotowaniu lub usmażeniu. Ze to co mamy podane w tabelach kalorycznych to sa wartosci po ugotowaniu itd.Wiec jak to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Wszystko ważysz przed obróbką termiczną

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Cos zle czytales

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
Panie Marku, jeśli więc mleko i produkty mleczne odwapniają organizm to z jakich źródeł brać wapń, bo z samych tabletek i wody na stałe raczej to będzie nie możliwe.

Sam obecnie mam w diecie na lekką redukcje 300g jogurtu naturalnego i 120g twarogu i te produkty to główne źródła wapnia w mojej diecie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowa masy a ćwiczenia aerobowe

Następny temat

czy można jednocześnie budować mase mięsniową i palic tkanke tluszczową?

WHEY premium