SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzikie miesnie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 484
Od ponad 5 miesiecy cwicze na silowni srednio 2,3 razy/tydz. Wczesniej cwiczylem srednio raz na 2 tyg. Efektow praktycznie nie ma zadnych, przyrosty minimalne, tylko na cyklach kreatynowych. Mam wrazenie ze silniejszy niz teraz bylem kiedy duzo plywalem i biegalem. Diete mam w miare ulozona, co jakis czas dorzucam gainer. Cwicze tradycyjnie, srednio 6-8 serii po 7-q13 powt. na dana partie, czasem mam zakwasy. Robilem tez przerwy. np tydzien bez cwiczen, zeby uniknac przetrenowania.
Czy moze to byc spowodowane jakimis dziwnymi wlasciwosciami wlokien miesniowych? Zauwazylem ze mam bardzo "nabite" miesnie, a np. skurczow nie zauwazam u siebie nigdy, nawet przy najbardziej hardcorowych wysilkach.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
jaki koleś z tego typa, najpierw chce pomoc a potem sie rzuca, mozę to nasza wina, że ci mięśnie nie rosną - widzisz jakie z***ane mięśni. Człowieku wrzuć plan i wszystko jak proszą to ci pomogą, a może klepiesz ten sam plan od 5 miechów i to juz moze być powodem że nie ma postępów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2089
Wrzuć cwój aktualny plan. Moim zndaniem jak na suple (kreatyna) to za wcześnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 484
Mam 19 lat, trenuje na silce od 2 lat z przerwami, trenowalem plywanie kiedys, potem bieganie i judo. O suplach, diecie czy trenignu mam, nie chcac sie chwalic, dosyc rozlegla wiedze ;) Ale zawsze warto posluchac innych rad czy opinii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3370
Hehehe...
Ja zacząłem ćwiczyć z 7 lat temu i mimo, że wiele przeczytałem i naprawdę dużo ćwiczyłem i obserwowałem reakcje organizmu nie twierdzę, że mam dużą wiedzę... Po prostu nie da się wiedzieć wszystkiego, więc może lepiej wrzuć ten plan co? Bo jak nie masz zamiaru go wrzucić (lub go w ogóle nie masz), to nie rozumiem, po co zakładasz temat i pytasz... Bo to wtedy zalicza się do spamu...

Nie je sie żółtego śniegu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 484


Wiekszosc serii wykonuje w systemie 12/10/8

Pon.:
-bic:
3 serie uginanie ramion stajac ze sztanga
3 serie uginania ramion naprzemian z hantlami (normalnie, z rotacja, mlotkowe)
2 serie modlitewnik
-plecy:
4 serie na wyciagu 'wioslarskim'
3 serie szerokich podciagniec na drazku
3 serie wyprostow na prostowniki grzbietu
-przedramiona, kaptury i brzuch robie roznie

Czw.:
-klata:
3 serie wyciskanie na lawce
3 serie wyciskanie na lawce skosnej
1 seria rozpietki na skosnej lawce
1 seria rozpietki na prostej lawce
-tric:
3 serie prostowanie ramion na wyciagu
3 serie francuskie wyciskanie
3 serie podciagniecia na poreczach
-nogi:
4 serie przysiady ze sztanga
4 serie uginanie dwuglowych na wyciagu
3 serie na lydy

Sb:
-barki:
4 serie wyciskanie nad glowe
2 serie boczne wznosy z hantlami
-brzuch i prostowniki grzbietu po 3 serie
Co jakis czas zamiast silki w soboty biegam, ok. 20-40 min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 947
Moim zdaniem dziwny plan, w poniedzialek, cwicz najpierw plecy a pozniej biceps, bo bedziesz zmeczony i nie bedziesz dobrze plecow robic, do tego troche kolejnosc co do plecow jest zla, ja zrobil bym najpierw najszersze, pozniej prostowniki i wioslowanie... Do tego tam masz ze robisz przedramie, brzuch, kaptury ? tzn co robisz pozniej to wszystko jeszcze ? czy jak Ci sie podoba to sobie cos zrobisz ?

Na barki 6 serii to zdecydowanie za malo.
Z tymi rozpietkami to sie zdecyduj na jakim skosie i rob wiecej serii a nie tylko dwie.

w jednym dniu masz klate, nogi i pozniej jeszcze robisz inne rzeczy?

Napisz ile czasu zajmuje Ci srednio jeden trening...
No i diete tez jakas pokaz

Ogolnie duzo niedociagniec.

"szanuj grosze, a zlotowki przyjda same..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14855
j/w

i

suplach, diecie czy trenignu mam, nie chcac sie chwalic, dosyc rozlegla wiedze ;)

Smiem watpic
Zastepujesz czasami trening silowy treningiem aerobowym i sie dziwisz ze sila nie idzie Cwiczysz jak moi znajomi co nie maja zadnej wiedzy o silowni ida poprostu pomachaja tym tamtym pobiegaja i mysla ze tluszcz zamienia sie w miesnie.

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 484
Nie dowalajcie sie do kolejnosci, bo jest dobra, akurat jej nie uwzgednilem rozpisujac plan. Natomiast aeorby sa bardzo wazne przy budowaniu sylwetki; zwiekszaja metabolizm, polepszaja krazenie, dotleniaja miesnie, spalaja tluszcz - to tylko niektore zalety. Poza tym robie je rzadko.

W temacie glownie chodzi mi o to ze mam jakies dzikie miesnie, wydaje mi sie ze ma to podloze bardziej fizjologiczne, a wy doszukujecie sie bledow np. w treningu. Zalozmy, czysto teoretycznie, ze mam wszystko dopracowane pod wzgledem diety, treningu, regeneracji. Zostaja inne, bardziej zawile czynniki, moze cos o nich..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 947
pokaz lepiej diete a nie...
Pracuj a nie doszukuj sie jakeigos usprawiedliwienia dlaczego Ci nie idzie.

Trening moim zdaniem jest slaby, i w tym wypadku sie nie dowalam, poprostu go popraw i jak dalej nie bedzie szlo to sie doszukuj jakis bledow w genetyce albo nie wiadomo co.

I nie zakladaj ze jest wszystko dobrze i super, bo chocby nie wiem co, to zawsze mozna cos poprawic i dociagnac.

Trening zmieniasz ? czy odkad zaczales cwiczyc lecisz caly czas na jednym ?

"szanuj grosze, a zlotowki przyjda same..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 484
ja ******le
koniec tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Człowiek chyba bez nuty samokrytycyzmu...

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa +skakanka +stretching

Następny temat

Czy taki plan może być?

WHEY premium