SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik wfh / czas na piękne ciało!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Jak nie dostałaś rozkładu to daj 1700kcal, 120B, 120-130W i reszta tłuszcz. Tak na moje, najwyżej Marta poprawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2227
Na szczęście lubię strączki, choć za soczewicą nie przepadam, ale może nie jadłam z niej nic smacznego? mam chętkę na wypróbowanie zupy z soczewicy, którą gdzieś tu widziałam. Postaram się w najbliższym czasie Fasolkę szparagową, zwłaszcza zieloną, mogłabym jeść tonami... mam w zamrażarce jeszcze trochę działkowej
To czekam na wskazówki co do rozkładu od Marty.
I chyba powinnam zmienić tytuł wątku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
fasolę szparagową liczymy jako warzywo zielone i jej nie wliczamy do bilansu więc możesz jej jeść dużo

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
O Wrong super pomysł z tą sałatka a jakie wartości za jednym zamachem. I na kolację można zjeść, mam nadzieje Bo w sumie tuńczyk sam mi nie wchodzi, awokado tylko z jajkiem jadłam, bo nie miałam pomysłu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Jak UNKNOVVN Fasolkę szparagową wcinaj jako warzywa zielone,ona nie ma dużo węgli. A jako źródło białka i przy okazji węgli fasolę, ale taką w ziarnach, typu Jaś Tą się wlicza.

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2227
A żółta fasolka szparagowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
wszystkie szparagowe nie wliczasz

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Zapewne Marta powiedziałaby, że żółta fasolka jest dla nas zielona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Fasolka szparagowa- 100g B/T/W 2/0/3
Fasola biała, nasiona suche- 100g B/T/ W 21/2/46

stąd takie postępowanie

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2227
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi
Wrzucam miski weekendowe. W sobotę miałam wieczorem imprezę urodzinową najlepszej przyjaciółki, nieduży miałam wybór jeśli chodzi o alkohol, więc pozwoliłam sobie na jedno piwo, choć mam świadomość, co mi od niego urośnie. Teraz przez dłuższy czas nie będę miała już takich okazji, więc już trudno, pal licho to jedno piwo, mogę za to odbyć jakąś karę, jeśli szefowe zalecą ziemniaczki to były jakieś pieczone, dziabnęłam dosłownie ciutkę (te ilości i mięsa i ziemniaka to na oko wpisałam oczywiście), bo inaczej bym siedziała o pustym żołądku prawie... mięska raczej było ze 100 niż 150g, pomyślałam o tym jak już zatwierdziłam wpis.
W niedzielę wyszło marniej zwłaszcza kalorycznie, ale to częściowo nie zależało ode mnie (obiad u rodziny, wybrałam to co mogłam zjeść, czyli samego kurczaka i surówkę). Odmówiłam sobie węglowodanów, żeby jeszcze na kolację sobie pozwolić na chlebek z twarożkiem i szczerze mówiąc planowałam jeszcze wieczorem zjeść rybę, ale jakoś nie mogłam jej w siebie wcisnąć już... właściwie to nie byłam głodna, zjadłam więc garść orzechów włoskich.
Kurde, nie chce mi się zrobić zrzut niedzielny w serwisie, więc narazie sobie poradziłam inaczej, jak mi się uda go zrobić to wrzucę jeszcze szczegółowy.
W sobotę sobie poćwiczyłam to co wcześniej, w niedzielę nic. Nie wiem, czy mogę już coś jeszcze ćwiczyć.
Co narazie zauważyłam - hmm, na pewno poprawę samopoczucia pewnie z uwagi na świadomość, że dążę do czegoś i staram się to osiągnąć jakoś tak łatwiej mi się patrzy na siebie w lustrze, bo wiem, że za jakiś czas będzie to przyjemniejszy widok
Więcej chce mi się pić...
Po 3 czy 4 dniach robienia przysiadów przestały mi się robić te wstrętne zakwasy w udach, przy okazji nabrałam już nawyku, że zamiast się po coś schylić, robię przysiad
Nie powtarzałam narazie pomiarów, bo chyba nie ma sensu, ale ważyłam się jakoś w tamtym tygodniu i było ok. 0,5 kg mniej, a dziś niestety jest znów więcej to przez to piwo?
A może powinnam zrezygnować z nabiału, czytałam tu na wielu wątkach, że przy redukcji lepiej go odstawić...
Chyba jednak zdecyduję się na zakup jakiejś odżywki białkowej, bo po obserwacji i zastanowieniu nad swoim trybem życia i tym, że nie zawsze mogę zjeść więcej białka (np. tak jak wczoraj, po prostu już nie byłam w stanie psychicznie wmusić w siebie jedzenia), to chyba jednak czasem mi się przyda, pewnie nie codziennie, ale jednak. Tylko nie wiem jaką kupić, muszę trochę poczytać.
Aaa i dzisiaj trochę rozlazła się czuję, niewyspana jestem...




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fala/w drodze po zdrowie

Następny temat

Kula w ciagłym dążeniu do ideału ;-)

WHEY premium