SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik wfh / czas na piękne ciało!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A poza tym męzczyni maja łatwiej najwazniejsze by piwo odstawili i przestali raczyc sie słodkościami po obiedzie oraz trochę więcej poruszali a juz chudną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2227
Akurat mój luby piwo pije raz na ruski rok, a mimo to ma brzuszek jak od piwa i to jedyne miejsce, któremu należy się odchudzanie. Cała reszta ciała wymaga po prostu rzeźbienia sylwetki. Z siedem lat temu ważył prawie 30kg mniej, za to był chudziutki. I te dodatkowe kg to oczywiście wina mojej kuchni
Prawda jest taka, że ciężko go przekonać do odstawienia słodzonych napojów, to największa zmora. Kiedyś po prośbach i groźbach odstawił słodkie gazowane typu cola, bo tylko to pił. Niestety przestawił się na różnego rodzaju ice tea, sama nie wiem co gorsze. Jak to próbuję mu wybić z głowy, to mówi o sokach i kubusiach. Ach...
Ale chyba trochę się zaraża powoli, już 2 dni nie kupił sobie nic z tych rzeczy do picia i grzecznie pije wodę i herbatę. Powiedziałam, że to cena za mięso 5x dziennie
Za to dziś cały dzień mi smęci jak to mu się chce czekolady...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To mu powiedz, że jest pussy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2227
Nie no, nie jest, bo tylko gada, ale nie wziął, chociaż w szafce leżą 3 tabliczki
Chyba mu zaimponowało to moje -1,5cm w talii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Obli, dokładnie. Mój małż odstawia słodycze(piwa nie pije) i zaraz gubi 5 kg, mimo, że i tak szczupły jest. Wot sprawiedliwość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Mój najbardziej zjechał jak rozbił samochód i musiał do pracy autobusem jeździć... Droga na przystanek go odchudziła, gdzie tu sprawiedliwość??
Ale potem tyłek do fotela przyrósł z powrotem i wróciło

Ja zagroziłam, że jak się nie weźmie za siebie to na wakacje jadę sama, bo się z nim nie pokażę na plaży. Świnia ze mnie,co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2227
To ja też jestem świnia, bo w weekend nawrzeszczałam na mojego, jak zobaczyłam co znowu pije, że skoro chce wyglądać jak spasiony prosiak to niech sobie wygląda, ale beze mnie najpierw myślałam, że się obraził, ale potem stwierdziłam, że chyba wziął to do siebie w dobrym sensie wczoraj pracował w domu jeszcze do 1 w nocy i smęcił o tej czekoladzie... ale nie ruszył... nic nie ubyło zuch chłopak
A dziś rano powiedział, że dupa mi się "jakby podniosła" i "jest jakaś fajniejsza" i tym samym utwierdził mnie, że mi się nie wydaje - wczoraj tak sobie ją oglądałam i takie właśnie miałam wrażenie, że mniej mi wiszą poślady... i widzę, że cellulit się trochę wygładza, powoli i nie wszędzie, ale na tyłku i przedniej części ud jest zdecydowanie mniej widoczny gołym okiem
To dzisiaj zrobię 35 przysiadów, wczorajsze 30 poszło mi łatwiej niż poprzednie 25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2227
Wczoraj trening - skakanka, pociążowy by Obliques (tydzień II) + 30 przysiadów, rajdy z wózkiem to moja codzienność, więc nawet nie będę pisać.
Straaasznie szybko się męczę przy tym skakaniu. Jak chcę dobrych kilka min. poskakać, to muszę niestety robić co jakis czas przerwy po kilka sekund chociaż, bo dostaję zadyszki
Dziś będą tylko przysiady, miska chyba ładnie mi wyszła, tylko znów trochę przekroczyłam kalorie.
A ta zupa z soczewicy to normalnie miodzio, a młodemu tak smakowała, że 3x mi pokazywał, żebym mu dołożyła, trochę go oszukiwałam z ilością, aż w końcu musiałam czymś uwagę odwrócić, bo już miał taaaki brzuszek i bałam się, że go będzie w nocy bolał (jadł zupę na kolację). Zupka na pewno wejdzie na stałe do mojego jadłospisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a podobno w krajach Ameryki łacińskiej pierwszym pokarmem dzieci jest fasola i jakoś tam nie szkodzi Dziecko ma odpowiednei enzymy, to my dorośli niejedząc czegos przestajemy je wytwarzać a na dodatek z wiekiem tez ich ilośc maleje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2227
Obli, akurat nie martwiłam się tą soczewicą, tylko ilością jedzenia naraz na taki malutki brzuszek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fala/w drodze po zdrowie

Następny temat

Kula w ciagłym dążeniu do ideału ;-)

WHEY premium