SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy pablo

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
zamiast podbijać białko(imo-2g to zdecydowany max)
zająłbym się zdrowymi tłuszczami(oliwa,lniany,orzechy włoskie,
tluste ryby,więcej jajek,tłuste mięso)
u mnie działało zarówno na poczatku(-25kg)
jak i teraz przy utrzymywaniu formy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1224
Wprowadziłem modyfikację diety według Waszych sugestii. Obciąłem węgle, podbiłem białko i dodałem sporo tłuszczy.
Generalnie jest jakby trochę mniej napięcia w kiszkach, nie "wypycha" tak brzucha. Jednocześnie częściej muszę przekraczać próg WC - to pewnie wpływ znacznie większej podaży oliwy z oliwek. Pewnie przejdzie jak po każdej zmianie diety.
Bedę też oczywiście w celach badawczych podawał co jakiś czas co się dzieje.
Pozdrawiam wszystkich, którzy przekazywali rady i opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bialko w ogole zakwasza organizm. Metabolizm bialka przyspiesza wit. C najlepiej aplikowac sobie w ilosci 1000 mg raz dziennie i nie unikac warzyw przy diecie w ktorej jest zwiekszona ilosc bialka - wiekszosc warzyw ma malo weglowodanow i dziala alkalizujaco - wybierz kierujac sie tabelami kolorymetrycznymi i tym co lubisz - wlacz do wiekszosci posilkow gdzie spozywasz duzo bialka warzywa a dokladnie urozmaicic musisz ich zestaw i zwiekszyc ilosc: cebula (gotowana na parze - nie traci wlascowosci a pozbywamy sie nieprzyjemnego zapachu i smaku), buraki, brokuly, bataty etc.

Zauwazylem tez ze sporo czasu mija od sniadania do II posilku, a sniadanko slabe. Porcja bialka na sniadanie z odzywki to wg mnie slaby pomysl - lepsze bedzie bialko z jaj, ryb: rano dajesz kopa na caly dzien i sniadanie powinno byc najbardziej bogatym posilkiem i rowniez tam najwiecej tluszczy powinno sie znajdowac.

W spaleniu opony na brzuchu pomoglyby treningi metaboliczne / crossfit / interwaly ale rowniez umiarkowany wysilek aerobowy. Cos tam wspomniales ze interwaly byly - a wiec byly a teraz ich nie ma ?

Jeszcze jedno: jesli kiedys byles otyly i miales znaczna nadwage moze byc bardzo trudno pozbyc sie oponki lub z roznych wzgledow moze to byc nawet niemozliwe - np. nadmierne rozciagniecie skory. Do tego tak po przekroczeniu 30 - 35 r. zycia - zalezy od osobnika :) zmienia sie metabolizm, spowalnia i coraz trudniej walczyc z tluszczem, co nie znaczy ze sie nie udaje - Patrz OJAN :)

pozdrawiam i powodzenia

P.S.
Czestsze wizyty w WC = podbicie bialka a nie oliwy :)

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2012-09-07 22:23:00

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2012-09-07 23:31:12

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2012-09-07 23:33:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1224
Problem ze śniadaniem jest taki, że tak wcześnie nie chce się w ogóle jeść. Ledwo przełykam tę owsiankę. Ale zamiast odżywki spróbuję włączyć jajka. Przełożę je z wieczora, a tam będzie twaróg.
Warzywa jwm regularnie, anjwięcej czerwonej papryki, pomidorów, czasem cukinia, brokuły, rzodkiew biała.
Nie byłem nigdy otyły, ale opona była.
Cel mam jeden: ma w cholerę zniknąć i tak będzie wcześniej czy później.
Dzięki za posta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:)

Ja w ogole nigdy nie jadlem, nie jem i nie zamierzam jesc owsianki bo nie cierpie jej hehe - jak jest tak jak piszesz to przejdz na omlety z jajek, jacznice, sadzone - omlety z ziarnami i otrebami sa doskonale. A co do checi jedzenia rano tez tak mialem ale jesli wieczor nie konczy sie zerowaniem zbyt dlugim oraz nie pojawiaja sie inne kaloryczne wpadki np. piwo + przekaski :) to z rana az mnie ssie z glodu i wrecz nie da sie nie zjesc - wiec moze uda Ci sie to zmienic. Twarog na noc lepiej jesc, z rana ryby - moze ryby wlacz tez rano ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12136 Napisanych postów 30546 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131044
pabo - jeśli chcesz aby oponka znikła to musisz policzyć swoje zapotrzebowanie a potem starać się nie jeść więcej.
Wcale nie musisz jeść owsianki - też jej nie jem (za dużo kalorii).
Jedzenie dodatkowego tłuszczu (oprócz trgo zawartego w w jajach czy mięsie itp) wydaje mi się zbędne przy dążeniu do zlikwidowania tkanki tłuszczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1224
Ale z czegoś te kalorie muszę brać
Zapotrzebowanie mam na poziomie 2.300 a dieta to około 2.000.
Musiałbym podbić białko ponad 2,5 a to według wielu opinii za dużo.
Trochę tych węgli muszę przyswajać, bo nie będę miał siły ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja po spozyciu bialka w ilosci 1,5 -2 gr / kg masy ciala dostawalem uczulenia: swedzenie i czasem wysypka wiec trzeba uwazac - nie kazdy tak reaguje, ale ja akurat tak. Jednak ilosc 1 - 1,5 gr / kg m.c. mi nie szkodzi a i masa miesniowa przybiera - tylko wolniej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
jak na jakiś czas podbijesz do 2,5g to nic się nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1224
Darnok35 - a jakie węglowodany jesz rano? Piszesz o omlecie, ale co do tego? Pieczywo?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z przemianą materii

Następny temat

Trening ramion IBFA Mr Universe: Neale Cranwell

WHEY premium