SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy - Kamil Wu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Takie treningi mi się podobają :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2241
Znów wciąłeś się w edycję mojego posta. : P
Mi też się właśnie podobają.
W sumie najważniejsze rzeczy napisałem, więc nic nie będę dodawał, oprócz wagi, która pokazała dziś 88,7kg. Muszę zobaczyć jak w pasie, kurde. A i trochę rozstępy zdaje się, że zjaśniały.

Aha - zmęczyłem dziś też trochę brzuch, który zwykle ma za dobrze na tej siłowni.


Zmieniony przez - Kamil Wu w dniu 2013-12-18 19:46:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2241
I takie świeże zdjęcie z dziś (18 grudnia). Zeszło trochę smalcu. Wg mnie wygląda to tyćkę lepiej, niż na zdjęciu z pierwszego posta, kiedy to w wakacje ważyłem prawie 93kg.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6da505dcf89f63a4.html


Zmieniony przez - Kamil Wu w dniu 2013-12-18 19:50:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2241
19.12.2013

- Wyciskanie leżąc na ławce z lekkim skosem - 5x 5-6. Max. 80kg, tylko dwa powt. samemu
- Wyciskanie na ławce poziomej wąsko - 4x 6-8. Max 42,5kg
- Wyciskanie klasyczne stojąc - 5x 5-6
- Pompki na poręczach z obciążeniem w I serii 5kg, w kolejnych 4kg. 4x 6-8.

Poszło dziś średnio. Już podczas rozgrzewki na ławce ze sztangą i niewielkim obciążeniem czułem, że sztanga jest jakaś ciężka. Nie czułem dziś mocy... Jestem załamany moim wyglądem, małymi ramionami. Tym, że tydzień temu też wziąłem 80kg i to 3 razy sam, a dziś dwa. Boję się, że nigdy nie zdobędę większej siły. Chyba mam słabe geny. Mój brat nigdy nie ćwiczył i zawsze był ode mnie silniejszy, a jest 2 lata młodszy. Przeszła mi też przez głowę myśl, czy w ogóle nadaję się na siłownię, skoro macham takimi śmiesznymi ciężarami. Obawiam się, że z tygodnia na tydzień nie zauważę żadnych efektów siłowych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2241
27.12.2013

- Podciąganie na drążku nachwytem - 4 serie z obciążeniem. 6-8x
- Przyciąganie sztangi łamanej wąsko do brody - 4 serie, 6-8x.
- Wiosłowanie sztangą w opadzie - 5x 5-7.
- Martwy ciąg 4x 6-12.
- Uginanie ramion ze sztangą prostą stojąc 4x 6-8

Trening na dworze, z ciężarami nieznanymi, bo jako obciążenie służyły opony i umieszczane w nich kamienie (tak, jak ćwiczyłem przez wakacje). Jako tako poćwiczyłem. Więcej powtórzeń na martwym, bo i tak mały ciężar, choć siły i tak nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
i w jakim celu dajesz znowu bok barkow ,,w środku" treningu na plecy ? nikt tak nie robi, bo nie ma to uzasadnienia, utrudniasz tylko dalszy trening plecow a barkow i tak nie przećwiczysz w ten sposob, lepiej gdybys zrobil podciaganie sztnagi po calym treningu plecow i dolozyl jeszcze dwa ćwiczenia na barki , jedno na przod i jedno na tyl i mialoby to rece i nogi

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2241
Zrobiłem to tylko dlatego, że nie chciało mi się wyjmować "obciążenia" z opon, w których była pewna ciecz, oddana przez mojego czworonożnego przyjaciela i kamienie były w niej uMOCZone :D Ale treningu pleców i tak mi to nie pogorszyło, bo i tak nie miałem większego obciążenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2241
8.01.2013

- Podciąganie na drążku 5x z obciążeniem 4 i 5kg. Pierwsza seria na pusto - 12powt.;
- Wiosłowanie 5x, ilość powt. wg planu, ostatnia seria 90kg;
- Martwy ciąg 4x, 6-8, ostatnia seria 100kg - 4 powtórzenia. Siada mi uchwyt przy tym ciężarze już. Nie wiem czy dałbym radę zrobić z 10 powtórzeń - gryf sztangi wysunąłby mi się z rąk;
- Uginanie sztangi prostej na biceps 4x, powt. też wg planu (chyba 6-8), ostatnia seria 35kg;
I tutaj modyfikacja: dodałem jeszcze 2 serie uginania ze sztangielkami - 15 i 18kg, oraz:
- Tył barków: jakoś ze 4 serie wypychania sztangielek od siebie siedząc na ławce z plecami nisko (4-5kg) + to samo na ławce skośnej (3-4 serie)
- Brzuch: uginanie (skłony) z linką wyciągu górnego - chyba 4 serie.

W Święta machałem trochę tylko hantelkiem, więc nie było co pisać. Jeśli ktoś to czyta, to wszystkim życzę szczęśliwego Nowego Roku. :)
Do usłyszenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
czyta czyta dzialaj :>

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2241
9.01.2014

- Przysiady ze sztangą z przodu 5x - ostatnia seria 55kg i 10 powtórzeń;
- Wyciskanie na maszynie - też chyba z 5 serii po około 10 powtórzeń - ostatnia 130;
- Wspięcia na palcach - 4x po około 15-25 powtórzeń.

Tyłu uda nie ruszałem, bo i tak zmęczone po wczorajszym martwym ciągu. Dziś już pewniej robiło mi się przysiady w wersji ze sztangą na barkach. To tyle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 2 dni w tygodniu

Następny temat

trening na wydzielanie hormonu wzrostu

WHEY premium