SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik robo815

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 46893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2603
Nogi
Czworogłowe
1.Prostowanie nóg na maszynie siedząc-4serie,30-60kg.(na jedna nogę)x2,25-13powt.
2.Przysiady front-4serie,50-115kg.,15-3powt. :(
3.Wyciskanie na suwnicy poziomej-4serie,70-250kg.,15-11powt. :D
4.Wykrok na maszynie Smitha na podwyższenie nogi wykrocznej-3serie,40-60kg.,15-12powt.

Łydki
Ośle wspięcia-6serii,85-175kg.,25-15powt.

Dziś masakra jakaś .Przed treningiem wziołem porcje Napalmu 6tabsów,na pół godziny przed treningiem.Na sali wziołem jeszcze 1 i 1/2porcji Napalmu w płynie,I miałem super efekty.
Rozgrzewka,15min.prostowanie nóg 2serie łączone z treningiem brzucha.
Nasępne dwie serie prostowania łączyłem z przysiadami.Powiem efekt super pompa w czwórkach.Czułem się strasznie pobudzony,krótkie przerwy.Natępne serie powtórzenia 100kg.lightowo i podejście do 115kg.Masakra-Przy trzecim zejściu z ciężarem ciemno w oczach i cała zawartość zołądka poszł aw górę .Ledwo dałem radę zakończyć powtórzenie.Podleciałem do oknai zaczołem głęboko oddychć świeze powietrze.Nie wiem czy to wina intensywnośi treningu czy Napalmu(przedawkowania).Dwie minuty pauzy i wróciłem do treningu,Suwnica super,a ostatnie ćwiczenie dało niesamowitą pompę.Ośle wspięcia super.

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2603
Flex dzięki

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2603
Klatka piersiowa
1.Wyciskanie sztangielek skos góra-4serie łączone,35-50(jedna)x2,15-9powt.
..Rozpiętki ze sztangielkami na ławce płaskiej,4serie łączone 12-20kg.(jedna)x2,15-12powt.
2.Wyciskanie siedząc na maszynie góra klatki-4serie,30-60kg.(na stronę)x2,15-7powt.

Barki
1.Unoszenie sztangielek bokiem-5serie,12-20kg.(jedna)x2,15-11powt.
2.Unoszenie ręki do przodu na wyciagu podchwytem-3serie,15-30kg.,15-12powt.
3.Wyciskanie siedząc na maszynie-4serie,30-55kg.(na jedną strone)x2,15-10powt.

Wczoraj znalazłem swój stary dziennik treningowy sprzed 17lat.I tak sobie czytałem.Jak zaczynałem przygodę z siłką miałem 28cm w łapie a wyciskałem na klatę na serie 35kg.na 6powt.Siłacz nie z tej ziemi :D .
Ale tez wpadłem na trening klatki(chodzi o serie łączone na tą partię).Tak też zrobiłem :) .
Jedno minutowe przerwy
Pompa jak diabl.Dobiłem wyciskaniem na maszynie gdzie zrobiłem w ostatniej serii 7powt.i 4powtórzenia częśiowe z dolnego pułapu.
Barki zaatakowałem poprzez wstępne zmęczenie ćwiczeniami izolowanymi.Trening udany

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2603
Plecy
1.Wiosłowanie sztangą równoleglele do podłoża podchwytem-5serii,40-90kg.,20-9powt.
2.Ściąganie drążka podchwytem siedzac z góry-4serie,35-85kg.,15-8powt.
3.Przenoszenie drążka z gory na wyciągu-4serie,35-70kg.,15-10powt.
4.Wiosłowanie na maszynie od dołu -2serie,45-75kg.,10powt.
Czworoboczny
1.Szrgusy stojąc ze sztangielkami-3serie,30-50kg.(jedna)x2,15powt.
2.Szrusy siedząc na ławce skośnej ze sztangielami-3serie,30kg(jedna)x2,15powt.
Tylny naramienny
1.Odwrotny batterfly jednoracz-4serie,27-84kg.,20-12powt.

Wiosłowanie super czucie,Ściaganie duży cieżar(podejżewam że ponad 100kg.w orginale).
Przenoszenie -faza rozciągająca równolegle do podłoża tułów a faza spięcia minimalnie wyżej.Super praca najszerszych.Lepsza odmiana niż jak poprzednio robiłem to cwiczenie.
Szrugsy siedząc nowa odmiana -siedzimy oparci plecami o ławkę skośną(głowa musi byc także oparta).Mały ciężar a ładnie pompowało.Trening trwał 50min..Plecy skatowane :)

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2603
Dwugłowe uda
1.MArtwy ciąg na prostych nogach-4serie,80-140kg.,15-10powt.
2.Uginanie nóg leząc-4serie,45-60kg.,15-12powt.
Łydki
1.Wypchnięcia jednonóż na suwnicy poziomej-4serie,30-15powt.+droopsety obunóż po 20powtórzeń
2.Wspiecia na palce siedząc-4serie,45-60kg.,30-17powt.

Trening trwal 30min.

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2603
To zdjęcie sprzed dwuch miesiecy
http://i41.tinypic.com/66w5t5.jpg 

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Robo zaj**iście. Super jakość mięśnia, widać, że ciężka praca nie idzie na marne. Skoro jest to zdjęcie z przed dwóch miesięcy, to teraz pewnie jest jeszcze lepiej. Gratuluję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2603
Dzięki,staram się :)

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2603
Triceps biceps-superserie
1.Wyciskanie sztangi wąsko-4superserie,80-120kg.,15-7powt.
..Unoszenie sztangielek na ławce skośnej-4superserie,20-27kg.(jedna)x2,15-7powt.
2.Wyciskanie francuskie siedzac sztangielki obóracz-4superserie,35-50kg.,15-11powt.
..Uginanie ramiona na modlitewniku jednoracz sztangielką-4superserie,15-22,5kg.,15-8powt.
3.Unoszenie sztangielki w opadzie tułowia-3superserie,12-17.,15-11powt.
..Młotki sztangielkami-3superserie,22,5-32,5kg(jedna)x2,15-8powt.

Rozgrzewka to standard barki,wyciskanie wąsko 50kg.,20powt.Unoszenie sztangi lamanej 25kg.,20powt.
Po treningu padnięty jestem,mega pompa a trening trwał 45min.

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2603
Wyślij szybNogi
Czworogłowe uda
1.Przysiad front-4serie,60-110kg.,15-7powt.
2.Przysiad klasyczny-4serie,80-130kg.,15-7powt.
3.Wyciskanie na suwnicy poziomej-4serie,90-265kg.,20-12powt .

Łydki
1.Wspięcia na palce stojąc na suwnicy Smitha-7serii,70-160kg.,30-15powt.

Rozgrzewka -prostowanie nóg siedząc-30kg.na nogę 25powt.,skłony na brzuch na maszynie 50kg.,15powt.,skłony na lawce rzymskiej 20powt.,przysiad front 40kg.,20powt.
Dwie porcje Napalmu dobra nuta i jedziemy z koksem
Przysiad kalsyczny słaby,odczuwalny dyskomfort w części biodrowej.Nie wiem jak wzmocnić tą część.Chodzi mi od samej kości ogonowej lekki ból w poziomie do lini bioder(sam tył).Może macie jakąś rade?
Czwórki są w miarę silne co potwierdza wyciskanie na suwnicy
Ogólmnie czwórkiładnie spompowane,wykończone ,łydki tak samo ką odpowiedź...

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na drązku i poręczach

Następny temat

Trening z okazji dnia chłopaka :-))

WHEY premium