SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik robo815

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 46882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2603
Chunga od niedawna zmieniłem częsć programu przedtem trenowałem klatka bic,plecy tric.Napewno obciążenia lekko spadają ale sam nie trenuje.Ale taki miałem zamiar może w ciągu następnego miesiaca zrobię podobny plan co Skint73.Tylko podziele nogi na czwórki i dwujki tak jak robię to teraz :).Dzięx

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2603
Dwugłowe uda
1.Martwy ciąg na prostych nogach-7serii,20-120kg.,40-14powt.
2.Uginanie nóg siedząc-4serie,25-45kg.(jedna noga)x2,15powt,

Łydki
1.Wpięcia na palce stojąc-7serii,60-150kg.,30-15powt.
2.Wspięcia na palce siedząc-4serie,40-65kg.,25-15powt.

Spokojny trening akcentowany na ruch negatywny.Jutro odpuszam trening,nawet kontuzja by mi nie pozwalała na niektóre ćwiczenia barków.Nastepny tydzień również taki lightowy.

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Nie żebym się czepiał, ale wydaje mi się, że robisz trochę za dużo serii na poszczególne mięśnie. Ja ze swojej praktyki mogę ci powiedzieć, że 12 serii na duże partie i 9 na małe w zupełności wystarczą. A ty robisz ilości jak goście na dobrym soku. Pozdr
Może w przyszłym miesiącu zmień plan i ilość serii i sam sprawdzisz jak to na ciebie zadziała? Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2603
No nie wiem mam kuple co jedzie na dobrym soku i na nogi zapiepsza po

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2603
No nie wiem mam kuple co jedzie na dobrym soku i na nogi zapiepsza po 30serii samych siadów a do trego robi inne ćwiczenia na nogi i chłop rośnie jak na drożdżach.Jak ja robię taką ilość co teraz robię to czuje się ok,a jak zmniejsze to czuje niedosyt :)

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2603
Nogi
Czworogłowe
1.Prostowanie nóg siedzac na maszynie-4serie,25-55kg.,25-14powt.
2.Przysiad front-5serii,40-110kg.,15-8powt.
3.Przysiad wąski na hack maszynie-4serie,65-135kg.,15-8powt.
4.Wyciskanie na suwnicy poziomej-4serie,70-230kg.,25-12powt.

Łydki
1.Wspięcia napalce siedzac-6serii,40-60kg.,35-18powt.

Dzis rano dość zimno wiec zamiast rowerka na siłowni na rozgrzewke zrobiłem lekki bieg(szybszy trucht).
Pocje Napalmu i rozgrzewka na stawy kolanowe-prostowanie nóg z serią łączona na mięśnie brzucha także 4serie skłonów na maszynie 25-15powt,z obciążeniem 40-70kg.(z naciskiem na faze ekscentryczną ruchu).
Pompa czwórek ładna,minuta przerwy między seriami.W wyciskaniu na suwnicy trening partner mnie docikał do ławeczki,o wiele lepiej szło Dłuższy odpoczynek między czwórkami a łydkami na konwersację z Radkiem S.

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
robo815
No nie wiem mam kuple co jedzie na dobrym soku i na nogi zapiepsza po 30serii samych siadów a do trego robi inne ćwiczenia na nogi

ale po co?
trening ma być krótki ale intensywny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Każdy reaguje inaczej na trening, kumpel pewnie wie co robi, ja jednak uważam, że 45-60 min na siłowni w zupełności mi wystarczą. I gwarantuję ci, że jestem wypompowany maksymalnie. Ale to twój dziennik więc rób jak uważasz. Ale zmiany są niezbędne. Jest też możliwe, że ja po tylu latach treningów już na tyle czuję swoje mięśnie, że nie potrzebuję aż tylu bodźców. Pozdr i czekam na dalsze wpisy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2603
Klatka piersiowa
1.Rozpiętki skos góra-4srerie,10-25kg.,20-15powt.
2.Wyciskanie sztangielek skos góra-5serii,30-50kg.jedna)x2,15-8powt.
3.Przenoszenie hantli nad głową leząc-4serie,25-50kg.,15-10powt.

Triceps
1.Wyciskanie wąsko sztangi na ławce płaskiej-3serie,50-100kg.,15-8powt.
2.Prostowanie ramoin na wyciągu zza głowy liną-4serie łaczone,35-50kg.,15powt.
..Prostowanie ramion na wyciągu przed tułowiem liną-4serie łączone 35-50kg.,15-11powt.

Pompa,pot a teraz off

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2603
Flex -poprostu miał za słabo rozbudowane nogi wzgledem reszty ciała,chyba tak jak w moim przypadku parę lat lekkoatletyki daje znać o słabo rozbudowanych nogach :).
Skint, napewno zaczne robić klatę z barkami.

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na drązku i poręczach

Następny temat

Trening z okazji dnia chłopaka :-))

WHEY premium