SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik redukcyjny Karoliny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Przepraszam ze sie tyle nie odzywam, po prostu jakos nic mi nie wychodzi i nie mam co za bardzo pisac, a nie chce smecic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ogarniaj się i wracaj

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
jedziesz!
mi też nie wychodzi, nie ma co narzekać, szkoda na to czasu

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Tez tak twierdze, wracam na orbitreka od jutra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
whoo hoo :D dobra decyzja :) a jak waga i wymiary? zmieniły się od tych początkowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Lidia zmienily sie :/ Tylko nie w ta strone, ktora powinny :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ruszaj, dasz radę Ja 3 miesiące się pasłam w domu z chorym kolanem, żyć się odechciewało i patrzeć na siebie w lustrze.
Złap rytm

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Wczoraj pocwiczylam z hantlami, nie wiem czy jest sens zebym tutaj pisala, poniewaz nie jem tyle ile powinnam, bo mi jest po takiej ilosci niedobrze po prostu. Jem 1400 - 1500 kcal, a nie 1600.

Dzisiaj np nie mialam jak trzymac diety- byl omlet z platkami owsianymi, orzechy, pozniej kanapka z szynka, za jakies 2 godz bedzie filet z kurczaka, surowka.

Tak wlasnie jem jak mam duzo pracy i jestem poza domem...
Lece do fryzjera, dlatego nie mam czasu niczego wciagnac, a nie chce sie shitem zapychac:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
pisz, pisz, nieważne co, ale pisz
to da Ci dodatkową motywację, bo przecież głupio będzie napisać że nic nie zrobiłaś dla redukcji

--== GAINER TEAM ==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do oceny i poprawy

Następny temat

Co poprawić ?

WHEY premium