SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik redukcyjny Karoliny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Karolina ten proces tak wygląda nie przejmuj się nikim ani niczym rób swoje jak sie przejdzie pewien etap to później jest łatwiej podobnież nie no żarcik masz w NAS pomoc i wsparcie Masz odwagę by zmienić swoje życie, a reszta przyjdzie sama, Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Adzik ze snem to tak roznie.
Nie jest tak zle jak pare dni temu.

Fala dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
omlet, whey, owsiane, owoc, siemie, łyżka oliwy
zupa z miechem i warzywami
ryż, kura, surówka, migdały
ser biały z warzywami , migdały, łyżka oliwy z oliwek
Wiem, ze za mało jedzenia, ale jak tylko coś zjem to robi mi się niedobrze…
Chyba nie przeziębienia a jakaś grypa żołądkowa..:/

Orbitrek 20 min
brzuszki 2x20
brzuszki skośne 2x15
przysiady z hantlami 2 kgx2x15

Nie wiem czy dobrze piszę, jak ćwicze z 2 hantlami to podaje wagę jednego, prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Jak posiłek na jeden raz wydaje Ci sie za duży to sobie go podziel i jedz częściej, może będziesz się lepiej tak czuła Miłego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Fala, tak zrobie
Powiedzialam sobie, ze na wage nie wchodze do konca miesiac.
Nie bede sie niepotrzebnie stresowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
waga nie zawsze odzwierciedla prawdy, ważniejsze są cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Tak, wiem, dlatego olewam ten sprzęt i chyba baterie wyciagne, żeby mnie nie kusiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Tak podawaj jednego, wiesz uwazam ze poki co powinnas sie na treningu aero skoncetrowac. Wazny jest plan dodawania czasu jaki im poswiecasz.
Jak to teraz wyglada u ciebie? Mozesz mi przypomniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Moje dzisiejsze menu:
whey, owsiane, mleko 0,5%, owoc, siemie, migdały
2 jajka, szynka, warzywa
ryż, filet z kury, surówka, orzechy
ser biały z warzywami , migdały
Wiem ze malo posilkow, ale poza domem wiekszosc czasu bylam.

Obli przeszlam z 20 min orbitreka na 30 ( codziennie) w poprzednim tygodniu.
Dalej staram sie utrzymac sie tych 30, nie dodalam wiecej, poniewaz forma mi na to nie pozwala.. Kiepsko mi idzie w tym tyg.
Rozuemiem ze hantle mams obie narazie odpuscic, a co myslisz o brzuszkach?
Ja mam duzo cm w brzuchu, wiec myslalam zeby do aero dodac je, plus podnoszenie obu nog lezac ( nie wiem czy wiesz o co mi chodzi, moze to sie jakos nazywa, ale nie chodzi mi o swiece ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Od rana nie mam gazu i siedze "lekko" glodna. Wszamalam jablko i wheya i czekam jak na zbawienie zeby zjesc owsianke.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do oceny i poprawy

Następny temat

Co poprawić ?

WHEY premium