SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik redukcyjny Karoliny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I tak dobrze, moim dzisiejszym sportem było siedzenie przy stole i leżenie na kanapie
Ja się obżarłam sałatki z majonezem, jajek i jakichś wędlin

Zmieniony przez - Asariah w dniu 2010-04-04 18:25:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Jajka sa "kul"
Ja musze stanac do garow dzisiaj, bo jutro wyjezdzam na szkolenie i mnie nie bedzie do środy..
Pojade z wuchta kuraka i warzyw
We wtorek zladuje u mojej rodzinki i na bank nie opre sie krokietowi i barszczykowi
Nie ma tego zlego, bo brat ma mini silownie, wiec pocwicze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Życzę wszystkim spokojnego wypoczynku dzisiaj :)
Mnie wzywają obowiązki, do środy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Jestem z powrotem :)
Czekalana na mnie paczka z bialkiem.
Ogolnie to odechcialo mi sie wszystkiego po tekscie mojego faceta, ze bo tych specyfikach, to tylko przytyje...
Pomijam to, ze sie na tym nie zna, ale jednak sie wkur.. i czuje sie, jakby ktos mi podcial skrzydla...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Witaj po świętach

Karolina powiedz mu że przecież na czymś musisz masę zrobić
Teraz chłop stęka a później będzie chciał abyś mu dietę i trening układała Głowa do góry będzie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Kurde, nic tak nie demotywuje jak glupi tekst faceta....
Tym bardziej , ze moj zawsze cicho siedzial :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Dopiero poczatki.

Lekko do przodu dobijesz a potem w dol.

Co do faceta - pokaz mu, ze sie myli
Zróbcie np zakład
Bedzie tez fajna motywacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
adzik, dobrze gadasz
Powiedzialam sobie, ze tym razem sie nie dam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Karolina tylko mow co robisz codziennie i jak jesz, nawet w zarysie bo mi trudno sie połapać i cos doradzić, jak bedzie potrzeba.
I tak w ogole, zrob sobie fotki sylwetki przod, tyl i bok dla siebie i dla porównania na przyszłość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Będę od jutra znowu wszystko pisała, na wyjeździe różnie było - oprócz tego co sobie przygotowałam, był bigos z drobiem i bułki 2 z takich rzeczy, których jeść nie powinnam..

Przez 2 dni mialam okazję skorzystać z Gymform Vibro Max, więc było 5 sesji po 10 min.

Narazie nie piszę jakie mam plany na jutro, co bede cwiczyc, musze sie przespac, odpoczac, jutro bede sportowo odreagowywac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do oceny i poprawy

Następny temat

Co poprawić ?

WHEY premium