SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

thorin - dziennik redukcyjny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 413 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10782
Cel - redukcja do 12-14% bf przy maksymalnym zachowaniu suchej masy mięśniowej i wyników siłowych.

Płeć : mężczyzna
Wiek : 27
Waga : 80
Wzrost : 173
Obwód klatki : 104 - 106
Obwód ramienia : 38, luzem: 35
Obwód talii : 82
Obwód uda : 60
Obwód łydki : 36
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 18 -20%
Aktywność w ciągu dnia : praca,
Uprawiany sport lub inne formy aktywności :3 razy w tygodniu trening siłowy - czasem rowerek, czasem basen
Odżywianie : Dużo mięsa, mało węglowodanów i warzyw / wystrzegam się soków i napojów słodzonych
Cel : redukcja - zejście z 3-5 kg tłuszczu
Ograniczenia żywieniowe : Brak
Stan zdrowia : Dobry, delikatne skrzywienie kręgosłupa
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia , posiadam rowerek stacjonarny, możliwy basen - chociaż w zimę wolałbym nie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Witaminy, Omega 3, Kreatyna, HMB, ZMA, BCAA, Białko
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : Tak
Stosowane wcześniej diety : Zdroworozsądkowa ;)

Zdjęcia sylwetki:



Micha:
Niestety chyba spowolniłem sobie metabolizm, bo jak podliczyłem sobie ile jadłem do tej pory to wychodziło 1300-1500 kcal
(no chyba, że były to śmieciowe posiłki to więcej;p )
Dzisiejsze zjedzenie 2100 kcal przy czystej misce to była droga przez mękę.

Napoje: herbata czarna, herbata zielona, woda mineralna
Sumplemety: ZMA, omega3, HMB






Zmieniony przez - thorin w dniu 2013-01-07 22:01:26

Plan jest taki aby wpisy robić codziennie, a pomiary + fotki raz w miesiącu.

Zmieniony przez - thorin w dniu 2013-01-07 22:05:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 413 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10782
Tak myślałem że to właśnie to jednak nie spotkałem się wcześniej z nazwą sok :), No mi się wydaje że już jest sucho - względnie , dobrze by było wrzucić ze 3-5kg suchej masy mięśniowej i zrobić na wakacje docinkę - jak trochę się rozbuja metabolizm przy masowaniu. Zresztą na dniach wrzucę fotki to samemu można będzie obczaić jak postępy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 413 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10782
Dzisiaj pierwszy trening o godzinie 19:30 - 20:30:

Klatka piersiowa, chciałem zrobić trochę aero ale byłem późno na treningu i jeszcze zakupy spożywcze były przede mną więc odpuściłem.




Zmieniony przez - thorin w dniu 2013-01-08 00:23:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Kalorii trochę mało, daj cały zarys diety i treningu

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
i na cholerę split przy tak słabej sylwetce i redukcji?
Już pomijam fakt, że jeżeli potrzebujesz tylu serii na klatę to pewnie techniki masz 0.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-01-08 11:17:15

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Popularny tzn 'zestaw dyskotekowy' to klatka + biceps. Pierwszy raz widzę, żeby ktoś na całym treningu zrobił tylko samą klatkę.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
sama klatka na jednej sesji to nic dziwnego, dzielić można różnie jak ma to ręce i nogi, ale przeładowanie jest tu masakryczne.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1913
25 serii :) Długo już tak trenujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 413 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10782
Koniu, co do treningu to długo ćwiczyłem splitem - na początku FBW.
Rozumiem że lepszy byłby na tą chwilę FBW - postaram się ułożyć i zacząć od poniedziałku. Wrzucę to co wymyśliłem - do oceny. Zwykle nie robię tylu serii przeważnie 4 (max 5) ćwiczenia po 4 serie po 8 -12 powtórzeń jednak po świętach i nowym roku zmniejszyłem trochę obciążenie i okazało się że jest siła na więcej.

Dzisiajszy trening : 25 minut rowerek tempo 24 km/h - potem 10 minut HIIT 30 sek max obroty - 1 min 22-24 km/h potem 50 burpees na dobicie w seriach po 15 powtórzeń

Dzisiejsze jedzenie :


suplementy : HMB, ZMA, OMEGA3
Napoje : Zielona herbata, woda mineralna niegazowana

W sumie warzyw miałem 450 - 500 gram.



Co do sylwetki (słaba) - no jak by była dobra to bym nie pisał i nie zakładał dziennika :).


Zmieniony przez - thorin w dniu 2013-01-08 23:38:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
kukurydze to akurat do bilansu wliczaj, a najlepiej wywal.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Ja serdecznie poprosze o uzasadnienie wyzszosci FBW nad splitem w przypadku redukcji. Pytam calkowicie powaznie, bo wczoraj u dageta w temacie (co zostal przeniesiony) tez o to pytano. Dzieki z gory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że FBW po prostu angażuje więcej mięśni na jednym treningu, angażuje zwłaszcza największy grupy mięśniowe jak nogi i plecy, które są 'pożeraczem ' energii. Dzięki temu metabolizm jest przyspieszony przez długi czas po treningu.

Lepiej jednak, żeby wypowiedział się ktoś lepiej ogarniający ten temat.

Hard work & dedication

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split do oceny

Następny temat

jak szybko zdobyć mase mięśniową-siłownia

WHEY premium