SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik biegowy Nadine

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627488
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73495
Paatik no nie, tak to bez sensu bo tylko zamaskuje ból, pobiegnę a na drugi dzień z łóżka nie wstanę.
Możliwe , że na zawody nie pojadę wcale

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Szkoda
A jakieś inne zawody w innym terminie? Tak żeby forma nie przepadła ale żeby był czas na wyleczenie bólu? Może dobrze byłoby wyznaczyć sobie odrazu jakiś inny cel?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3352 Napisanych postów 4340 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108063
Jak zawody wazne i nie ma podejrzenia powaznej kontuzji to czasem warto rozwazyc start na przeciwbolowych, nic sie nie musi stac zlego poza tym ze po zawodach moze czasowo bardziej bolec, i tyle. Co w tym zlego ze przeciwbolwe zamaskuja bol - no zamaskuja czasowo, i ok. Kwestia rangi zawodow i twojego podejscia do tego.


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2023-03-04 11:53:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73495
1 kwietnia jest bieg, później już ciepło i na życiówkę w moim przypadku nie ma szans.

Madzia zawody ważne dla mnie, z dobrą trasą . A nie ,że mogę wygrac taka dobra nie jestem.
Ja się boję bo to kręgosłup, parę lat temu wyszły jakieś dwie, małe przepukliny. I jak czytam jak niektórzy miesiącami walczą z bólem to się po prostu boję.
I wiesz, ja muszę iść do pracy, nie dostanę L4. Cholernie ciężko wyrzuca się obornik gdy plecy bolą.
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73495
No i żeby już chociaż było ok, a nie jest, cały coś lekko coś czuję. Jeszcze biegać nie byłam, nawet potruchtac. I tak przesuwam o jeden dzien codziennie i liczę dni jak pop******ona ile to już nie biegam.
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3352 Napisanych postów 4340 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108063
Nadine, rozumiem serio, powiem ci ze gdybym ja miala isc na trening tylko wtedy kiedy nic mnie nie boli to nie poszlabym na 50% treningow ale jest rozny bol, jest z ktorym nie poszlabym na trening (np promieniujący do nogi, ostry), ale tez taki bol konkretnie kregoslupa (tepy, w ledzwiowym, nawet taki ze ciezko monentami sie rozprostować), z ktorym moge isc na trening i ostatnio nawet zdarzylo sie ze robilam ciagi z takim wlasniw bolem, i po ciagach jak reka odjal, zero bolu.

Ale to juz musisz sama rozwazyc, z fizjo, co tam sie dzieje, jaka przyczyna, nie musza to byc wcale te male wypukliny o ktorych wiesz, ale jak nie sa to ważne zawody to watro odpuscic
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73495
Madzia wiem o co Ci chodzi. Mam dokładnie tak jak Ty. Jakbym miała zwracać uwagę na każdy ból to tylko spacer by chyba został.
Ale w poniedziałek miałam bardzo ograniczone ruchy. I dlatego mam obawy. No i długo trzyma,zawsze szybciej przechodziło.
Decyzja nie jest podjęta. Czekam. Nie nastawiam się bo bardzo mnie to wszystko dużo kosztuje.
2

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3352 Napisanych postów 4340 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108063
No tak, wlasnie jest tak jak piszesz z tym bolem, a ty sama wyczujesz co bedzie najlepsze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73495
Na zawody nie jadę. Niby wiedziałam, że tak będzie ale mimo wszystko przykro. No i myślałam, że na 1 kwietnia wrócę do formy ale trener stwierdził, że jednak cel główny dopiero na start pod koniec kwietnia. No i to mnie też trochę dobiło.
Ale już łzy nie lecą
Nie teraz to jesienią, za rok, dwa. Kiedyś na pewno.
Bólowo jest w miarę ok. Jak to mówią ch**owo ale stabilnie. Idę dziś na próbę na piątkę.
A później się zobaczy.
3

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

paawo - Po mojemu o bieganiu i dźwiganiu.

Następny temat

Świat CrossFit

WHEY premium