SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik biegowy Nadine

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Nadinka pewnie że czytam
A co to za ważny start, jakiś zimowy? Bo zwykle życiówki bije się na wiosnę i na jesień
I te 3kg to dzięki diecie poleciało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345989
Paatik
Jakby co to ja tez czytam


Paatik Ty nie masz czasu na czytanie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Też czytam. :) korzystasz z jakiś planów od Borkowskiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1803 Napisanych postów 2913 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73509
Viki szybko pisałam i przecinek zjadłam, miało być za 1,5 tyg. czyli teraz w ndz. Ponoć dobra trasa na życiówki, się okaże. Jeszcze się zastanawiam czy próbować, w sumie najwyżej będę umierać po 3 km i będzie ciężko.
Jedzenie trochę pilnowałam i liczyłam, ale bez szaleństw. Trzeba by do tego wrócić.

Paatik cieszę się, że zaglądasz.

Paula nie korzystałam z jego planów. Dziewczyny bardzo polecają. Ja chciałam sobie dodać trening siłowy do biegania z jego planów ale koniec końców nie kupiłam.

W minionym tygodniu tylko 2 treningi. 3 kieliszki wina i mało snu i dużo zajęć rozwalily mi cały weekend . Starość czy co?

Zmiana butów treningowych na takie z niższym dropem albo joga, albo to i to spowodowały, że achilles przestaje boleć. Od marca się z nim męczę. W sierpniu było ciężko. A od tygodnia w ogóle o nim nie pamiętam. Cieszy mnie to ogromnie.

A od po 11.11 zaczynam roztrenowanie
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1803 Napisanych postów 2913 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73509
Życiówki nie ma. Zabrakło 20 sekund. Ale zadowolona jestem, czas całkiem spoko - 42:21. Najlepszy w tym roku, drugi najlepszy ogólnie. Zadowolona jestem bo jest pewna stabilizacja.
Po 3 km już było ciężko choć cały czas tłukłam sobie do głowy, że musi być ciężko bo w końcu biegnę na zyciowke. Miejsce dopiero 26, ale to mocno obstawiony bieg , w K30-14.








5

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Nadinka gratulacje! Mało brakło do życiówki, ale czas i tak dla mnie kosmiczny dobra forma jest, fajny punkt wyjścia do pracy na przyszły sezon.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345989
Nadinka brawo,brawo,brawo:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1803 Napisanych postów 2913 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73509
Jawor , Viki dziękuję

Viki no tempo już fajne, choć nadal taka myśl w głowie, że jak to, takie utrzymać mam , na tyle km- eee nie dam rady.
Jak wszystko będzie dobrze, to rzeczywiście fajna baza pod przyszły sezon.

W poniedziałek zaliczyłam rozbieganie, wieczorem joga , po której nie mam na nic siły. Dziś 14*45". Ten tydzień jeszcze ciężki.
Po roztrenowaniu chciałbym wrzucić siłowy, nie mam na to ani pomysłu ani nie wiem gdzie to upchnąć.







1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1803 Napisanych postów 2913 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73509
Z dzisiaj










2

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

paawo - Po mojemu o bieganiu i dźwiganiu.

Następny temat

Świat CrossFit

WHEY premium