SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Motywacyjny Gałązki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Ano moda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Też nie zauważyłam aż takiego trendu. Wręcz jak z moimi wege znajomymi chcieliśmy coś zjeść to trzeba było szukać a nie na każdym rogu jest wege knajpa :P Na szczęście. Ale czasem fajnie mieć takie urozmaicenie. Mnie korci wprowadzenie wege dnia, ale mój mąż by tego nie przeżył :P

Brzuch wzdęty mogłaś mieć od większej ilości błonnika :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 300 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25763
Dziś jem, jem i nie mogę przestać!

Zaczęłam bardzo zgodnie z rozpiską od dietetyczki.

1.omlet z 4 jajek z kakao i bananem. Miało to być podzielone na dwie procje. Chciałam dokarmić męża, więc wrzuciałam nawet 5 jajek. Dorzuciłam borówek, toż to prawie nie ma kalorii. Zjadłam swoją porcję.

2. Kurczak z białym ryżem (50 gram) i mieszanką warzyw na patelnię.

Przed pracą wpadłam w szał gotowania i przygotowywania posiłków na wieczór.

Miała być zupa z cukinii. Cebula w niej miała być podpalana. Wygooglowałam, o co cho. Rzuciłam ją na patelnię. Przypaliłam patelnię (nie da się jej teraz domyć). Nawrzucałam do tej zupy cebulę, marchew, pietruszkę. Na koniec cukinię. Nie miałam gałki muszkatołowej, dodałam jakichś innych przypraw. Nie miałam ziela angielskiego, wrzuciłam pieprz. Okazało się, że to chyba nie to samo, bo po zblendowaniu zupa była okropnie pieprzna. No i ogólnie paskudna Przekonałam się o tym dopiero po powrocie z pracy. Nie byłam jej wstanie zjeść. Co gorsza, jak zjem coś niedobrego, to zaraz mnie ciągnie do słodyczy. Tak więc...

3.Trochę zupy z cukinii i mięska z tej zupy oraz reszta omleta z rana Mąż i tak pogardził. Oraz bataty, które miały być do zupy (200gram).

4. Tarty kalafior smażony z cebulą, druga ponadprogramowa porcja batatów (200 gram), parówka i musztarda francuska. Chyba wreszcie się najadłam.

Albo organizm zorientował się, że 1600 to nie było tymczasowe i ostro protestuje, albo to zbliżający się okres.

Fitatu mówi o jakimś 1800-1900. No i git. Szczególnie, że dziś na wadze było 65,8, mimo wciąż wydętego brzucha.

Po wczorajszych hip thrustach/przysiadach boli tyłek. Jakie miłe uczucie!

A i jeszcze jedno- spałam dziś chyba z 9 godzin. Odsypiam pewnie weekend, kiedy trochę później chodziłam spać.






Zmieniony przez - galazka w dniu 2018-05-15 21:42:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Ale sie obsmialam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 300 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25763
No moje umiejętności kulinarne są legendarne. A dzięki Teti i Nightowi dwa lata temu pierwszy raz przyrządziłam mięso inne niż kurczak z patelni- schab w majeranku! Od tamtej pory wiele się nie rozwinęłam, ale pracuję nad tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
hhahaha świetne
z tym zamienianiem przypraw i skladnikow to mam podobnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Hehe mozemy sobie reke podac albo stworzyc klub wzdetego brzucha. Tak jak Paula mowi blonnik ma niszczycielska moc, ale jak tu bez warzyw... Kalafior z cebula to tez dla mnie by byla bomba
Jak zyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
moja babcia powiadala "lepiej niech czterech wacha, niz jednego ma rozerwac"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Fajna babcia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
strumyk
moja babcia powiadala "lepiej niech czterech wacha, niz jednego ma rozerwac"


BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w redukcji. Ocena początków.

Następny temat

DT - body under construction :)

WHEY premium