SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzieci nie przesadzajcie z suplementami...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7777

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 833
Zgadzam sie z darkiem w 100% I powiem tak, w meijscowosci gdzie mieszkam (ok.1000 mieszkanców) ćwiczy około 10 osób, z tego 6-7 nie ma nawet jeszcze 16 lat a mają za sobą kilka cykli z deką, omką czy tez anapolonem... Porażka.... Wiadomo, cos tam przybrali na masie ale teraz to k*********garbate jakies i wogóle zryte czerepy wszyscy mają....

Wiec wg mnie jesli taki gówniarz wcina suple to pal licho, gorzej jak sie kłuje...;/

Ja sie takimi nie przejmuje, zaczne sie przejmowac jak bede miał kiedys synka który polubi siłke....

Jakby co to mam 19 lat, cwicze niecałe 2 lata (z małymi przerwami) i jestem na drugim cyklu kredki...

Shut The f*** Up And Train!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Coś wydaje mi się, że dyskusja jest na poziomie reklamy w której mały brzdąc się w kółko wypytuje:
- a po co ??
- a dlaczego ???
i tak bez końca.
Ja nie zabraniam nikomu mieć swojego zdania. Przedstawiłem tylko swój pogląd i nie wpieram go nikomu.

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
nie porownujmy supli do koksu bo nie o nim dyskusja

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 890
Ja nie mam żadnych badań na ten temat, ale napisał to ktoś bardziej doświadczony ode mnie w temacie dotyczącym siłki i alkoholu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
"Moje zdanie jest takie,ze nie polecam kreatyny w tak mlodym wieku.Chociazby ze wzgledow estetycznych.Nie wyobrazam sobie rozbudowanego miesniowo 14latka
Kreatyna jak najbardziej po roku cwiczen,ale nie dla 14-15latka.
"

sprzedajesz suple, znasz sie na tym, i myslisz ze po cyklu na krecie ktos bedzie tak umiesniony, ze bedzie to nie estetyczne? ...


a teraz hit:

'
Czym tu się chwalić? I żeby to jeszcze swoją masę wychodował porządną dietą i ćwiczeniami, ale szybka masa z odżywek to żadna satysfakcja
"


ahahhahahahahaha
ohohohohohoohohoh

stary jak myślisz, że tak szybko zrobisz masę na odżywkach i suplach to jesteś .............
to nie jest tak jak sie wydaje tym, którzy nie brali nigdy supli,
że weźmiesz i rośniesz w oczach..
wasze zdanie odbieram troche jako zawiść w stosunku do tych, którzy nie wiem jak to nazwać: "mają kase", "mają odwage" kupić suple i z nich korzystać,
ręczę ci, że biorąc gainera, białko itd (nie mówie o cyklach z kreatyny bo to inna sprawa) nie będziesz rósł i rósł..


Zmieniony przez - mjś w dniu 2006-11-21 20:42:34

Zmieniony przez - mjś w dniu 2006-11-21 20:44:30

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
Moze byc doswiadczony a jego opinia z dupy wzieta mnie nie interesuje. Bo takie cos moze powiedziec kazdy o wszystkim.

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
mjś

Brales kiedys mono?Wg Ciebie wzrost 5 kg po cyklu to sam tluszcz jest???

Nie wkurzaj mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5782
Witam tez wzuce swoje trzy grosze
Pomysł niesprzedawania supli 14 latkom durny , przeciez można kupic gdzieś indziej
a co do sterydow mam kumpla ktory w wieku 14 lat zrobil kuracje metyi omki;d
byl iwelki niepowiem w ciagu 3 lat qszystko zdazyl przecpan i przepic pozdrawiam

"Kobiety odchodzą-mięśnie i kumple zostajĄ"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Kolego wyzej,przeczytaj UWAZNIEJ wszystkie wypowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Bardzo mnie rozbawil post oryginalny...

Pamietam ze jak 13 latek wyciskalem 70kg przy wadze ok 58kg. Zadnych supli nie bralem wowczas, bo ich w sumie nie bylo.

Zanim pierwszy raz wzialem suple wyciskalem 112,5kg a mialem 16 lat.
Po kreatynie , bialkach , aminokwasach i innych nic nie poszlo do gory automatycznie. Tyle ze fajniej sie cwiczylo, i mocniej pompowalo.

Ja wierze w madry trening!

Doceniam za to wielka role supli jako pomoc w regeneracji, uzupelnianiu niedoborow i jako antykataboliki. Dlatego tez biore je tylko porach okolotreningowych.

A co do ich rzekomej szkodliwosci to nie ma dyskusji, bo autor nie zna sie na tyle by podac naukowe argumenty... chyba ze jego argumetami sa obiegowe opinie kobiet w srednim wieku plotkujacych o wszystkim i wyrzucajacych kreatyne do kibla "bo Gozdzikowa poleca Etopiryne!!"


A jak juz ktos chce byc jak Van Damme, to podam jego "zdrowy" trening:
-poranny bieg do 20 km
-popoludniowa zaprawa z ciezarami
-wieczorem sztuki walki (przed lustrem oczywiscie by nie zapomniec o napieciu bicepsa przy byle uderzeniu)

Takie treningi wymagaja po prostu KOXU!
Oczywiscie da sie tak roic, ale osiagnie sie sylwetke nieco wieksza niz u maratonczyka.


Doksztalc sie Pan w temacie supli/biochemii i wroc do dyskusji!

Pozdr.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dobre suple na mase

Następny temat

Najbardziej zagrożone są klasy męskie 470, Finn oraz Star

WHEY premium