SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzieci nie przesadzajcie z suplementami...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7773

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Myślę że musisz zmienić idola ponieważ Van Damme ma bardzo złą opinię jeśli chodzi o jego kontakty ze sterydami oraz narkotykami.
W swoim życiu spotkałem bardzo dużo 14-15 latków którzy już przy pierwszym kontakcie ze sztangą wyciskali 50-80kg.
Kiedy ja poszedłem pierwszy raz na siłownię to był tam tylko jeden gość wyciskający 120kg i zawsze było przy nim zbiegowisko kiedy zakładał ciężar na sztangę.
Muszę przyznać że w obecnych czasach młodzież jest o wiele silniejsza niż dawniej i niekoniecznie poprzez stosowanie suplementacji lub czegoś więcej.
Uważam że kiedy młody człowiek zaczyna ćwiczyć to jedną z najważniejszych rzeczy na którą musi zwrócić uwagę ,jest odżywianie.Lecz nie wystarczy mleko,ziemniaki czy kotlet.Należy uzupełnić dietę w witaminy ,które również są zawarte w niektórych suplementach oczywiście wszystko z rozsądnym dawkowaniem.
Jeśli jednak młody człowiek zaczyna jeść suple bezżadnej wiedzy oraz ograniczeń ,to może sobie poważnie zaszkodzić.





Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2006-11-13 23:28:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
hmmm chociaz gainerki tez czasem sprzedam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3463
myślę, że nie sprzedawanie takowym dzieciom(sam skończyłem 15 lat 7 listopada ) jest bez sensu. Jak są już gotowi kupować suple w sklepie to jeśli Pani (nick) im nie sprzeda, mogą kupić na allegro lub z innych nie pewnych źródeł(ogólnie wiadomo o co chodzi). A więc jak pytają, to proponowałbym coś zasugerować, ale nie odmawiać!Nawiązać rozmowę o treningach, diecie...

Zacznij dobrze, potem będzie Ci łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
U mnie na silownii ćwiczy dużo 15-16latków i często doradzam im w zakupie odpowiednich suplementów oraz ich dawkowaniem.Niestety wiele razy spotykam się z niewiedzą rodziców co stanowi bardzo duży problem.
Rodzice mają wielkie braki w tym temacie i suplementy kojarzą ze sterydami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2631
Regularne treningi są bardzo ważne

Miałem w technikum kumpla, czysty sezonowiec. Jak w maju zaczął koksić to na lato wyglądał że aż strach, a jak przyszła jesień i sezon sie skończył to miałem lepsze wyniki od niego. NIE MA DRÓG NA SKRóTY

"...tylko silny w życiu przetrwa, tylko silny będzie żył..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
oj kurcze o Van-dammie nie wiedziałem. Czyli chłopak też dawał czadu. No nic ja muszę to osiągnąć bez żadnych ostrych dopalaczy. Zresztą ciekawa wypowiedź Wzorek. Nie mam aż tyle styczności z młodymi, ale być może trochę są teraz silniesi.

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
Kazdy kto siedzi na tym forum neguje branie supli (odzywek nie) a zwlaszcza sterydow przez 13-14 latkow!!!TO sa maloletni i******e ktorzy albo sa rozpuszczeni albo rodzoce sie nimi nie interesują!Ale nie trzeba sie nimi przejmowac bo na ich glupote nie ma lekarstwa!

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Niestety sprzedaje tylko carbo lub gainerki mlodym ludziom(14-15lat).Chociaz teraz ta mlodziez tak wyglada,ze czasami pewnie mi klamia,ze maja wiecej latek,hehe.
Odradzam CIEZKIE treningi silowe 14latkom jesli chca jeszcze urosnac!
Oczywiscie nie mam nic przeciwko dbaniu o sprawnosc fizyczna czy na silowni czy na boisku,ale wszystko z umiarem Bez tony odzywek.

ja zaczelam chodzic systematycznie na silke z kolezanka jak mialam 16 lat i juz nie uroslam:( (ale to pewnie nie od tego hehe) .Moja kolezanka urosla,a ja niestety.

Pozdrowienia dla Waldka z TKKF Tecza G-ń!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Zapomnialam dodac,ze nie bralam zadnych odzywek.
No teraz(jak mam 23 lata) tylko BCAA i glutamina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
MAJSTER16
Przejmować należy się każdym takim przypadkiem,zrozumiesz to kiedy będziesz miał swoje dzieci.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dobre suple na mase

Następny temat

Najbardziej zagrożone są klasy męskie 470, Finn oraz Star

WHEY premium