SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DwA CyKlE SUPERSERII pod rząd?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1028
Witam
Właśnie kończe cylk z superseriami przeciwstawnymi i chciałbym się dowiedzieć czy po takim cyklu można zrobić kolejny z innymi ćwiczeniami czy też zrobić lżejszy cykl?
Dotąd robiłem zwykłe splity ale w pewnym momencie dopadła mnie stagnacja, właściwie rosły barki jak nalerzy,potem plecy,klatka a na szarym końcu ramiona.Najgorzej było z bicepsem, constans utzymywał sie przez pol roku ( hehheeh śmiech rozpaczy) ale dzięki SFD stwierdziłem że potrzebne mi superserie.
No i udało sie bo tejestem teraz w 8 tyg i przez ost 2 tyg zaobserwowałem gwałtowny progres.Wszystko rośnie łącznie z bicepsami i teraz moje pytanie

Czy kontynuować ten cykl z superseriami a jestem już jak wspomniałem w 8 tygodniu??

Czy po tym cyklu zastosować kolejne superserie przeciwstawne czy też normalnego splita??

Prosze o odpowiedź, mam nadzieje że znowu mi pomożecie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9447
poloaczenie cwiczen, jakie napisal apokalipsa, do treningu barków na mnie też bardzo dobrze działa, ale unoszenia robiłem często w serii łączonej, cieżko, ale barki dobrze pompuje;)


zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
kontynuuj dopóki jest progres. nie zakładaj, że skoro minęło 8 tygodni to ciach i zmieniamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1028
ale z drugiej strony boje sie żeby nie przedobrzyć.Nie wiem jak długo to ciągnąć tydzień dwa??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
nikt Ci nie powie. sam musisz się rozeznać. dopóki jest progres, to rób. jeżeli zauważysz jego brak, stagnację, zmęczenie etc. to zmiana/przerwa. choć oczywiście nie zawsze przetrenowanie objawia się ogólnym zmęczeniem.. także trenuj dalej i za tydziń, dwa zobacz co i jak.
takie jest moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
LAM..nie ma sztywnych regol dotyczacych superserii, jak i wiekszosci metod treningowych. intuicyjne trenowanie/wprowadzanie zmian wyroznia zaawansowanych od calej reszty cwiczacych, wiec rob tak jak ci podpowiada wlasny organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1028
podpowiada że moge go jeszcze troche pokatować, ale nie wiem czy zmienić nieco ćwiczenia tzn. ich kolejność, póki co jednak tym zestawem właśnie przez ostatnie 3 tyg pięknie pobudziłem swoje mięśnie, dlatego chyba jeszcze poćwicze tym zestawem bo mam tak niesamowite, takiego czegoś jeszcze nie miałem dlatego szkoda by mi było przerywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak, sztywne reguły sa tylko wtedy gdy sa potrzebne, a jedna z nich jest glówna- nie zmieniaj tego co daje zadawalające efekty, choc oczywiście zawsze do takiej metody można powrócić, jesli nieopatrznie zeszło się z dobrej na "zła drogę"

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-11-09 12:53:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 534
A jak laczysz grupy miesniowe??? biceps-triceps,klatka plecy,dwuglowe-czworoglowe , a barki z czym???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9447
troche dziwnie robic klate i plecy w jeden dzien, ja najczesciej robie nogi+barki, plecy bic, klata tric, albo bic tric, klata, plecy, nogi barki. Zrobisz jak zechcesz.


zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja naczęsciej klatka/ plecy.

wogole grupy antagonistyczne trenuje mi sie najlepiej, ale kwestia to jest uznania, przyzwyczajenia, ale także znalezienia najlepzego wariantu dla siebie[trzeba więc poszukiwać i nie bac sie niekonwencjonalnych połaczeń]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 534
Ale z czym polaczyc BARKI ,jesli chodzi o robienie SUPERSERII???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING SEKWENCYJNY Z NACISKIEM NA BRZUCH

Następny temat

Trening masowy - ocena

WHEY premium