SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duże uda w porównaniu do reszty a ROBIENIE MASY

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5325
Cześć,
Już mam problem z dostaniem spodni. Mam duże nogi uda ok 60cm+ a normalny rozmiar w pasie ok 84cm. Byłem w wielu sklepach i po prostu nie mogę znaleźć spodni, już chciałem wydać 300zł bo myślałem że Levisy będą pasować i też dupa. Co mam teraz zrobić? Chcę masować ale to już wtedy będę musiał zostać dresiarzem. Czy odpuścić robienie nóg i robić resztę+masa i z czasem się to jakoś wyrówna?

Edit; Może spróbować trochę zredukować bo tłuszczyku trochę mam i dopiero zacząć robić "czystą" masę? Fotki postaram się dać dzisiaj wieczorem albo jutro.

Zmieniony przez - kacperoo14 w dniu 2011-11-19 13:45:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ja - wiem, już to zbadałem, muszę skrócić ruch

EmLow - to jest trening rehabilitacyjny po przepuklinie, więc spokojnie Ale za to łydkę mam 47 ;p

Panowie zmierzyłem udo tuż pod jajkami - 76cm, 67 mam na środku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
ja nie rozumiem, co jest złego w chodzeniu w dresie? Skoro chcesz wkładać tyle kasy w spodnie to weź szyte na miare.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
60 cm w udzie przy takim pasie to wcale nie tak dużo :) Jak przeciętny szaraczek z siłowni bym powiedział :)

Nie wiem czemu masz problem z dobraniem spodni. Ja co prwada ubieram się w dresy i takiego problemu nie mam, ale mam też jakieś jeansy, które kupiłem mając mniej w pasie od Ciebie i dużo więcej w udzie. Idź do Bigstara

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7005
Nie odpuszczaj nóg. Jak nie chcesz żeby rosły to możesz popracować nad definicją robiąc więcej powtórzeń. Nóg nie masz aż tak dużych,żeby nie kupić spodni. Spróbuj w "Big Star" tam mają dość duże rozmiary. Jest też taka sztuczka którą stosuję, czyli kupujesz spodnie dobre w pasie, ale za to dłuższe niż potrzebujesz(tam przeważnie nogawka jest trochę większa), następnie dajesz do krawcowej lub podwijasz(w Big starze chyba nawet można w sklepie skrócić) i masz odpowiednią długość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
j.w. 60 w udzie i 84 w pasie to raczej normalne wymiary, no ale skoro masz problem to może szukaj jeansów z domieszką lajkry, albo dresy, tez na ogół w nich śmigam i nic złego nie wiedzę

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Ja noszę z własnej woli, a nie z woli rozmiarów mojego uda, ponieważ jeszcze jest w nim za mało cm .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13054
j.w 60cm to nie tak dużo mój kumpel który od niedawna chodzi do mnie na siłke ma 76 cm w udzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
60cm w udzie :) No to naprawde,teraz to sukienke luźną musisz nosić:) Miałem znajomego strongmana co miał 80cm i jakoś często go w jeansach widywałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10605
Nadal nikt koledze nie udzielił informacji dotyczącej samego pytania. Sam jestem ciekaw bo mam ten sam problem co kolega..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Masuj i zostań dresiarzem...

Czy aż tak trudno wywnioskować odpowiedź? Jeśli dresy to dla Ciebie ujma i jesteś za stereotypami, to nie ćwicz i graj w szachy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 625 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8862
60cm w udzie.. Teraz to albo to:
albo zainteresuj się golfem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zapraszamy do działu Senior SFD

Następny temat

kobieta na silowni

WHEY premium