SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duże uda w porównaniu do reszty a ROBIENIE MASY

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
W takim razie odpowiadam na pytanie:
Nie przestawaj robić nóg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Ja mam w udzie 68cm, na poczatku przyogdy z silownia mialem 65cm. Po prostu robie nogi ale malym obciazeniem, wiecej powtorzen. Sam nie chce miec duzych ud, lubie sie dobrze ubrac, tzn jeansy etc. A dres zakladam tylko do uprawiania sportu. Rob nogi mniejszym obciazeniem i tyle.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1048
zawsze mozna isc kupic spodnie w skate shopie badz kupic cos z kolekcji firmy GASP

Zmieniony przez - Cris Thug BAN w dniu 2011-11-19 18:38:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Wiesz, nie kazdy ma taki styl, ja siebie nie wyobrazam w spodniach typu skate. Poza tym, nie chce miec duzych nog, po prostu chce miec wysportowana sylwetka, i taka w sumie mam. Nie chcialbym byc wielkim klocem.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 577 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9697
Ludzie co wy z tymi dresami, ja rozumiem że można nosić takie spodnie na co dzień i nic w tym złego. Ale ludzie pracują, spotykają się ze znajomymi, jest wiele sytuacji kiedy trzeba trochę bardziej się "odpyerdolić" niż w dresy że tak powiem
Co do tematu to jak reszta, kolosalnych ud to ty nie masz, poszukał bym dysproporcji w innym miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1048
Dlatego tez podalem nazwe firmy ktora produkuje spodnie o normalnym kroju(czytaj nie z krokiem w kolanach) tylko w rozmiarach dla takich brysi jak Branch Warren itp. dlatego jezeli autor tematu chce miec mocno rozbudowane nogi to nie powinien miec problemow z kupnem spodni

Zmieniony przez - Cris Thug BAN w dniu 2011-11-19 19:20:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 715 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12257
może jest niskiego wzrostu i nie może dostać takich spodni ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 577 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9697
Jeśli się okaże że ma te 84 cm w pasie i 60cm w udzie przy 150cm wzrostu to w sumie mu się nie dziwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 715 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12257
nie 150cm to chyba nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 875
Haha, to ładnie masz chłopaku, ja mam 70cm w udzie i jakoś nigdy nie miałem problemu ze spodniami, zawsze się jakieś znajdą, mam też kolegę który ma 80 i też widuje go częściej w dżinsach niż dresach.
Nie długo na forum zaczną się pojawiać tematy "mam 35 w łapie, czy powinienem przestać je ćwiczyć, boje się że będę musiał urywać rękawki w koszulkach" itd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zapraszamy do działu Senior SFD

Następny temat

kobieta na silowni

WHEY premium