SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Druga Edycja Konkursu Krata Na Lato-zadania na finał str 10

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
no wymiękać to nie wymiękam, ale na początku widząc zainteresowanie tematem wydawało mi się że będzie więcej chętnych

a odnośnie fotki, Pieczaba podobno zaczynał swoje kroki na siłowni na której ćwiczę

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie wszystko jest oprócz filmików :/ przedłużył się wyjazd i nie zdążyłem nic nagrać, pewnie dopiero rano dotrę na siłownie, może jakimś cudem uda się dziś wieczorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1134
ja nie wymiękam :) temat właśnie założony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Powstał nowy dział na forum SFD,bardzo przydatny w naszym konkursie.
Dział jest prowadzony przez mojego kolegę Artura Ślicznego (wraz z Sylwią Klaczyńską)-zawodnika,trenera,sędziego kulturystyki z 30 letnim doświadczeniem-polecam.
Dział jest nastawiony na przygotowania do konkursów,zawodów-myślę,że też możecie tam się udzialac-szczególnie młodsi konkursowicze...


https://www.sfd.pl/Przygotowanie_do_zawodów-f458.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Są już wyniki pierwszego etapu konkursu Krata na lato:


wymiary:



ćwiczenia i głosowanie-na końcu sa wyniki ze wszystkich trzech bloków




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
I tabela zbiorcza wyników pkt oraz koncowe miejsca.

Pierwsze trzy osoby otrzymaja nagrody w suplach-dalej ,jak zwykle poprowadzi to flex..

Jeżeli zauwazycie jakiś błąd,niejasność itp-pisać
Sprawdzę to jeszcze raz jutro.

Niektórych powtórzeń nie zaliczałem-ogolnie technicznie nie bardzo to wyszło-ale wprowadziłem taryfę ulgową na dobry początek...




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Masti, a udokumentowanie wymiarow (bic,klata, udo) zdjeciem nie bylo obowiazkowe przypadkiem? Bo widze ze mozna bylo dostac punkty piszac sam aynik pomiary, bez zdj, a nie tak mialo byc chyba wg regulaminu no i latwiej o jakiej niejasnosci, nie mowie ze ktos celowo oszukal
Tylko fajnie by bylo od poczatku trzymac sie regulaminu, wkoncu po to on jest :)

A co do moich zdj sylwetki to wlasnie robilem je na dwkrze w swietle dziennym no ale nie wyszly za korzystnie, tak jak pisales ale i tak swiatlo by wiele nie zmienilo bo mocna konkurencja w tym roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699736
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
Będą suple na robienie formy ;D ja u siebie już widze poprawe więc amm andzieje że was zaskocze pod koniec :D i licze na ostre wyzwanie z ćwiczeniami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie Finałowe-konkursu Szerokie Bary

Następny temat

Potrzebna dobra rada dla świeżaka

WHEY premium