SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Druga Edycja Konkursu Krata Na Lato-zadania na finał str 10

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
chyba bedzie trzeba sie zgłosic dla lepszej motywacji a termin pasuje bo prawie bede zaczynał redu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
FIlmik z podciagania zrobiony , Jutro kręcimy brzuchy i zrobimy zdjęcia . Troche lipa bo problem z ledzwiami jest ale dam czadu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Niektórzy zgłaszający się do konkursu nie załozyji jeszcze tematów.
Przypominam terminy pierwszego etapu:



Terminy:

I Etap

Rozpoczęcie zgłoszeń i zakładanie tematów-od 15 kwiecień 2014,godzina 20:00

do 4 maja 2014 ,do godziny 20:00

W tym też terminie wstawiamy początkowe zadania,będzie głosowanie i nagrody.




Zdjęcia konkursowe,zblokowane w jedno wstawiamy w specjalnym zakodowanym temacie-dostepnym tylko dla uczestników.
Gdy rozpocznie sie głosowanie-temat zostanie odblokowany

Kto chciałby wstawić zdjecie pisze na priv do mnie lub flexa


temat jest pod linkiem:

https://www.sfd.pl/1_Głosowanie_II_Edycji_Kraty_na_Lato_2014-t1020264.html?master=1#


Zmieniony przez - masti w dniu 2014-04-26 08:49:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49524 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385521
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
Ja cche wszystko odrazu wrzucic wiec czekaja mnei ejszcze zdjecia i wyciskanie . Po podciaganiu nie moge rekoma ruszac bo bola plecy strasznei :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też czekam z założeniem tematu aż wszystko ponagrywam :) myślę że do jutra się ogarnę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Taka ciekawostka- w pierwszym konkursie Krata na lato-jakś czas doradzał uczestnikom Mariusz Czerniewicz.

Był na ostatnich mistrzostwach Polski w Kielcach,jako gość specjalny.
Nie brał udziału w zawodach,bo został drugim polskim zawodowym kulturystą-startujacym w kategorii męska sylwetka.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
ja w piątek powtórka z wyciskania bo cięzar o 20 kg za duzy zalozylem . potem sie dziwilem co tak slabo wyszlo XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
tak się ładnie zapowiadało, a na razie tylko 6 nas jest (a i tak nie ma jeszcze wszystkich fotek do głosowania)
a termin do jutra

mam nadzieje że coś jeszcze drgnie w temacie, ale słabo to wygląda

(tylko ja mam walczyć i bronić honoru działu przed młodzieżą )

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Wyglada na to,że ostatnie dwa konkursy mocno uczestników wymeczyły...


Ale kuba- dasz radę-choć grupa młodych jest w silnym zestawie....


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie Finałowe-konkursu Szerokie Bary

Następny temat

Potrzebna dobra rada dla świeżaka

WHEY premium