SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drążek

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11795
to jesli np masz plan hst czy fbw na poniedzialek sroda piatek to zrob sobie we wtorek czwartek i sobote 2-3 serie podciagania na drazku roznymi sposobami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Ta....i wcale nie rób dni przerwy...

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 222 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5022
TRening tak jak mówiłem hst trzy razy w tygodniu

Martwy Cia/Nogi - naprzemian co drugi trening
Klata - wyciskanie na prostej
Plecy - wiosłowanie
Bary - wyciskanie zza głowy
Biceps - uginanie ze sztangą
Triceps - francuskie

Wszystko z zachowaniem zasad hst. Obecnie jestem w drugim tygodniu mikrocyklu 10.

A co do siłki to taka skromna osiedlowa siłownia bezpłatna fundowana przez gmine, w pomieszczeniu mamy jeszcze bilard, bimboły, tv itp.

Siadła masa na qiutasa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale czmu nogi i mc naprzemian- to są przecież takie same grupy jak inne- ktore trenujesz na każdym treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 222 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5022
Gdy układałem trening hst doradzałem się właśnie tu na forum i eksperci twierdzili, że na pierwszy cykl hst dobrze bedzie robić na przemian MC i nogi, więc dlatego - to nie jest mój wymysł

Siadła masa na qiutasa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3520
Chyba chodzi o MC i przysiad na jednej sesji. Mozesz to inaczej rozwiac.
Moim zdaniam robienie na zmiane MC i nog nie ma sensu. Mozesz robic na zmiane przysiad i mc. Np.
Przysiad, cos lzejszego na prostowniki.
MC, wykroki.

Ale na hst sie nie znam. Pisze jakbym to rozwiazal w FBW.

Ale w hst mozesz ewentualnie robic najpierw przysiad potem np. plaska i cos jeszcze i MC. Zobaczysz jak ci sie bedzie tak trenowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale znowu plecy nie są aż tak strasznie zangażowane przy przysiadach- nie ma co demonizować, pracują i to dość mocno, ale czy barki nie pracuja przy klatce.
analogicznie uda przy ciagach także nie "umierają" z nadmiaru wysiłku.

Ale w hst mozesz ewentualnie robic najpierw przysiad potem np. plaska i cos jeszcze i MC. Zobaczysz jak ci sie bedzie tak trenowac. - jak dla mnie to zdanie ktore cytuje może być juz rozwiazaniem problemu/choc ja osobiście problemu nie widzę/.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-02-15 21:05:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3520
'ale znowu plecy nie są aż tak strasznie zangażowane przy przysiadach- nie ma co demonizować, pracują i to dość mocno, ale czy barki nie pracuja przy klatce.
analogicznie uda przy ciagach także nie "umierają" z nadmiaru wysiłku. '
Mysle, ze autorowi bardziej o bezpieczenstwo chodzi, aby krzywdy sobie na duzych ciezarch nie zrobic, co mogly by naspapic jakby po ciezkich MC wzial sie za przysiady na duzych ciezarach. Z tego co widze po niku to jest rocznik '90.
Ale mysle ze przysiady na poczatku treningu i MC pod koniec to nienajgorsze rozwiazanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak, jeżeli istnieje takie niebezpieczeństwo to trzeba dać odpocząć troche mięśniom- jak napisałeś a ja przytoczylem powyżej.

choc ja domyślam sie nieco innych motywów- jednak pewności miec nie można- więc się nie będę "wychylał'

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-02-15 21:18:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening ud i podudzi do oceny? ?

Następny temat

jakie treningi i kiedy??

WHEY premium