SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping w sportach walki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
Witam,

Jak pewnie zauważyliście coraz więcej osób trenuje sw, czasem jako dadatek do siłowni zamiast areobów, czasem jako priorytet.

Jedak zagadnienie dopingu w sportach walki nadal pozostaje pod większą niewiadomą niż w bb, także chciałbym poddać dyskusji jak Wy to widzicie.

Moja propozycja

Deka (na stawy), Bold (wydolność), Cypio (na wszystko ), Sally, Efedryna (spalanie, wydolność), GH lub peptydy lub inne bostery GH (stawy, regeneracja), Insa (przyspieszenie regeneracji po treningach siłowych), proviron lekkie zbicie estro i libido (stosunek androgeny/anaboliki)

Cel treningu Masa (ew lekki recomp ale w cuda nie wierze )
Siłownia 3 x week, mma 3 razy week
Masa 110 kg

1-x Deka 250 e5d (poprawka na stężenie)
1-x Boldeon 400 e5d
1-x Cypio 250 e5d
proviron 25-50 ed
gh 5 iu ed lub ghrp 3X 100 ed ewentualnie inny petydy
insa po siłowych 10-14 iu (start od 4-5)
sally star 5mg 3xd, koniec 10 mg 3xd
efedryna przed treningami mma
(można wogóle łączyć z sally?)

Głównym problemem jaki sie przewija w cyklach pod sw są puchnące barki i piszczele (no i wzrost wagi ale mi on nie przeszkadza a jest nawet wskazany), słabnąca wydolność oraz za mała reneracja (6-7 treningów week), a także kontuzje

wydolność bold, efka, sally, kreatyna z beta alaniną i myślałem żeby dodać kordyceps lub tzw zestaw wentylacyjny

Co o tym myslicie? Macie jakies patenty?

puchnące barki i piszczele: niższe niż standardowo dawki saa, proviron (lekkie zbicie estro), duże dawki tauryny, magnezu i potasu.

Jak sa jeszcze jakies sposoby to chętnie przetestuje bo to jest duży problem

regeneracja- insa po treningach siłowych, saa, gh

kontuzje- ghrp 6, deka

Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane

Aha i bylbym zapomial... W ktorym tygodniu zbadać czerwone krwinki żeby sprawdzić czy w boldzie jest coś bolda?

Zmieniony przez - stranger54 w dniu 2013-03-29 18:30:31

Jedyny sport na całe życie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 381 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13001
Ćwiczę sporty walki od 1995 roku. Zacząłem od zwykłego kickboxingu później było K1 aż w końcu zapałałem miłością do mma. Zapomnij o dece, winie itp. Prop w małych dawkach tzn wystarczy 50mg co drugi dzień na lepszą regenerację przez jakieś 12 tyg. W 7 i 8 tyg dorzuć oxę w ilości 40mg dziennie i ciąg ją przez 6 tyg z buforowaną kreatyna tzn krealkalynem. Na odblok wystarczy 24 tabsy clomidu. Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
dzięki, takiego cyklu też napewno spróbuje kiedyś

Zmieniony przez - stranger54 w dniu 2013-03-29 21:50:24

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
Moja znajomosc dopingu jest dosc znikoma, ale dorzuce cos od siebie bo temat mnie jak najbardziej interesuje.
Osobiscie stosuje male dawki wina (20-30mg) polaczane z kreatyna i argina przez okres 7-8 tygodni.
Ale jak sie domyslam autora interesuja rzeczy z troche grubszej rury ;)

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3956
Masz cos odemnie , http://www.t-nation.com/free_online_article/sex_news_sports_funny_grok/steroids_in_mixed_martial_arts , jak nie lapiesz za bardzo ang to napisz to ci skroce mniej wiecej co tam jest napisane jak znajde chwile ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
cos tam spróbuje wydukać ale fajnie by było jakbyś coś skrobnol w wolnej chwili

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3956
To tak w skrocie, nie mam tutaj polskiej klawiatury wiec wybaczcie brak polskich znakow,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 305 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27620
trenuje sporty walki jakies parenascie lat. wg mnie (wiem z wlasnego doswiadczenia) ... jak maslovt pisal niskie dawki propa z oxa, gh na mnie dzialaly najlepiej. znajomi chwala tez mastera i bolda (tego nie sprawdzalem).

pozdrawiam
Bongo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 305 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27620
dodam jeszcze ze trzymaj sie z dala od duzych dawek bo wykonczyc cie moga: wysokie cisnienie, back pumpy itd. - sprobuj wtedy przebiec np 10km. Duze dawki ewentualnie mozesz zapodac w okresie budowania sily maksymalnej ale to zalezy od planu jaki masz.

pozdrawiam
Bongo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3956
To tak w skrocie, nie mam tutaj polskiej klawiatury wiec wybaczcie brak polskich znakow.

Tak samo jak w treningu jak i w diecie, nie ma tutaj uniwersalnego rozwiazania dla kazdego. Zazwyczaj starym sie uproscic cykle jak najbardziej sie da. Pierwsza rzecza na jaka trzeba zwrocic uwage to, to by dawka srodkow w pierwszy tygodniu byla w granicach 600mg (wszystkich razem). Wyglada na to ze branie srodkow powyzje 600mg/week nie spowoduje jakis drastycznych skokow sily (chodzi o to ze czy 400 czy 700 nie spowoduje jakis kolosolnych zmian w sile) za to zacznie sie przyrost wagi. Zazwyczaj chodzi na o wzrost wytrzymalosci silowej. Staramy sie trzymac pulapu 600mg/week. Z mojego doswiadczenia wynika ze wielu zawodnikow potrzebuje nawet mniej.

Kazdy kolejny tydzien to podaz srodkow na poziomie 300 - 500 mg/ week.
Popularne srodki to, Test, Bold, Oxa i Halo. Tren i Wino sa rowniez brane pod uwage ale jest to zalezne od tego czy zawodnik nie bedzie mial wysokiego cisnienia na trenie badz bolow stawow na winie.

Deka rowniez jest brana pod uwage ze wzgledu na swoj wplyw na stawy.
Jeden z prostszych planow to, podzielenie na 2 injekcje dawki srodkow miedzy Boldem i Testem (np. Pon i Czwatek). Bold podniesie ci poziom czerownych krwinek zatem i ogolna wydolnosc organizmu. Zazwyczaj dlugosc cyklu wynosi od 6 do 8 tyg przed walka. Jezeli zawodnik chce troche po eksperymentowac, polecam mix 50mg masteronu , 50 bolda ace i 50 mg testa propa, podane 4 razy pierwszego tygodnia i 3 kazdego kolejnego. Mozna dodac Oxe na poziomie 15-30mg/ed a na dwa tygodnie przed walka Halo w dawce 10-20mg/ed.

Lubie to poniewaz mysle ze, Bold i Test maja wiele korzysci dla zawodnika, ale nie chcemy brac zbyt duzych dawke ze wzgledu na wzrost apetytu. Zrownowazenie tych srodkow razem z dodaniem Oxy i Masteronu spowoduje fajny przyrost sily z minimalnym przyrostem wagi.

Normalnie nie ekperymentuje z Antkiem i Meta poniewaz mozna sie obyc bez nich. Czasami mozna dodac mete na poziomie 15-25mg/ed.

Wino jest kochane przez jednych i nienawidzone przez innych. Znowu jest to zalezne od osobistych pereferencji. Nie zalecam go wiekszosci zawodnika ale ufam doswiadczonym, ktorzy lubia ten srodek i decyzje zostawiam im. Glowna rzecza o ktorej musimy pamietac to, zeby nie przekraczac 600mg/week (Czasami podczas pierwszego tygodnia mozna dac wiecej, ale nie mialem jeszcze zawodnika ktory by przekroczyl 625mg/week , zawodnicy innych sportow moga dojsc do 750mg/week pierwszego tygodnia). Primka nie jest polecana, ze wzgledu na to ze jest duzo lepszych srodkow, ktore cie tak nie wyczyszcza z kasy.

Krotko jeszcze podam cykle jakie podal jako przykladowe ale nie bede juz tlumaczyl calego tekstu bo mi sie po prostu juz nie chce ;)

1. Bold 400mg pierwszego tyg , 300-350mg kazdego kolejnego az do walki
2. Test 400mg + 150mg trenu pierwszego tygodnia, pozniej Test 300mg i Tren 100mg kazdego kolejnego podzielone na kilka injekcji tyg
3. Test 600mg pierwszego tyg + Anastrazole , 400mg kazdego kolejnego
4. Test 250mg + Wino 150mg / week
5. Test 300mg + Deca 100mg / week
6. HGH tak dlugo jak sie da w dawce 2 - 6 UI

Tlumaczone na biegu wiec jest pewnie mase bykow ale wartosc merytoryczna zostala zachowana , pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
dzieki wielkie ! ktoś sie spotkał wogóle z Boldem ace?

Jedyny sport na całe życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl redukcja prośba o pomoc

Następny temat

jakie ilości w poszczególne partie

WHEY premium