SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michail trening siłowy i dieta w sportach walki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 678
Witam.Osobście trenuję thaiboxing lecz siłownia jest nieodłączną częścią moich treningów,w związku z czym mam parę pytanek.Mam 180 cm.waże 85 kg.Tahi trenuje 5 razy w tyg.po ok 1,45h razy w tyg.biegam trening siłowy wykonuję 2 razy w tyg.zajmuje mi on ok.40min.
Pon.Rano bieg na czczo,wieczorem Klatka-2 ćwiczenia po 4 serie,barki tak samo,następnie ramiona po jednym ćwiczeniu w 5 seriach.pozostałą 1godz.trenuję thai
Wt.wieczorem 1,45h thai.
Sr.przerwa
Czwartek.rano bieg.Wieczorem siłka:nogi 2 ćw.po 4serie,pley tak samo pozostały czas thai
Piątek Wieczór thai 1,45h
Sobota rano bieg,wieczórn thai
Niedziela wolne ufff
Ilość powtórzeń zmieniam z treningu na trening,czasem jest to 6 czasem 15
Rano przed biegiem piję białko serwatki,po każdym treningu odż.węglo-białkowa 50/50%,do tego naprzemiennie używam suplementów takich jak:glutamina,kreatyna,l-karnityna,aminokwasy itp.
Nie ukrywam że taki system jest dosyć męczący i nie wiem cze nie doprowadzi do przetrenowania,czy powinienem ułożyć to może w jakieś cykle???dodam że pod koniec lutego mam zamiar wziąć udział w zawodach i na ten okres planuję szczyt formy.Z góry dziękuję i mam nadzieję na odp.Nara.

"Nawet bestia największa ma w sobie odrobinę litości,lecz ja jej nie mam więc nie jestem bestią..."
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
osobiście polecałbym thaiboxing 4 x tyg. + w osobne dni 2x tyg siłowania (ciało podzielone na 2 grupy)

co do Indywidualnego przygotowania do startu- to owszem, ale zapraszam na priv.

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

Zmieniony przez - Michail w dniu 2004-01-04 22:43:40

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie do cyklicznosci

Następny temat

Wasze plany treningowe

WHEY premium