SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

sila w sportach walki sensowny plan pod budowe statycznej

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 19 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 811
Witam poszukuje jakiegos fajnego,jasnego planu dla osoby zaaw. w sportach walki ale mozna powiedziec poczatkujacej jezeli chodzi o trening silowy statyczny.
Wchodze na nadwyzke niebawem i szukam czegos fajnego zeby dolozyc do sportow walki i do biegania, przy okazji chce poprawic podstawowe boje tj martwy/siady/wyciskania

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 868 Napisanych postów 4316 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 122215
No w sezonie siły się nie buduje bo to nie czas i nie pora.

Off-season walnij jakiś prosty trening siłowy typu Starting Strength albo 15-10-5.

Inna sprawa że tak naprawdę trudno cokolwiek sensownego doradzić jeśli nie wiemy, na jakim poziomie zaawansowania jesteś.
Bo jeśli nigdy nie ćwiczyłeś systematycznym planem siłowym to w sumie każdą rozpiską z postów podwieszonych poprawisz siłę - wystarczy spokojnie progresować/systematycznie dokładać.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 19 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 811
Dlatego wlasnie skorzystam chyba z takiego gotowca, a powiedz mi, zeby zachowac dynamiczke,kondycje moge do 3x silki dokladac w tyg 2 crossfity albo jakies interwalki,biegi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Trudno będzie z regeneracją po treningu siłowym żeby jeszcze napierdzielać interwały, przeczytaj ten artykuł to zrozumiesz o co mi chodzi:

http://rozwoj-sily.pl/trening-i-rehabilitacja/przygotowanie-fizyczne-sportach-walki/

Nijak nie widzę sprintowania po 3 ciężkich sesjach na siłce gdzie na każdej przerzucasz tony i dokładasz na sztangę co trening.
Ale to Twoje wytrenowanie i Twoje osobiste możliwości. Ja bym dorzucił co najwyżej jedno bieganie na średnim dystansie tygodniowo aby podtrzymać kondychę i starczy.

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2018-12-02 23:48:24

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3327 Napisanych postów 42696 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 329404
Jesli to Twoja pierwsza stycznosc z treningiem silowym to zwykle FBW oparte na wielostawowych ćwiczeniach wystarczy. Później przyjdzie czas na bardziej ukierunkowany trening.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Gats a mam jeszcze pytanko, jakbym zrobil Poniedzialek,sroda,piatek ten plan silowy, we wtorek zarzucilbym bieg tlenowy gdzies 5-8km zalezy od dnia i pory bo jak bedzie slisko to nie bede latal szybkiej piatki tylko sobie wytruchtam cos, no i w czwartek chcialbym jakies stacyjki wrzucic sprawle,walka z cieniem, snatche hantlem na ilosc, albo cokolwiek co mnie bardzo nie obciazy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Sprawdź sam i się przekonaj:) Co najwyżej po kilku tyg zrezygnujesz z obwodówek.
Bieganie dałbym w sobotę, na pewno nie między treningami siły.
Obwodówki gdzie barki dostaną w tyłek też nie rób przed sesją, na której mocno będziesz robił wyciskania

Ot i tyle, sprawdź i przekonaj się na sobie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok Gats, pomysle do jutra i dam znac co zdecydowalem,moze cos mi jeszcze podpowiesz. Apropo treningu, ktory z nich bedzie najlepszy, zeby ta progresja szla? Myslisz, ze 5x5 billstar bedzie znosny ?:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia Piłka nożna