SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowe katusze... w drodze do 100kg

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3648
drcwycior zobacz PW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
jaka dieta i katujesz bary i plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak ło, ale biorąc pod uwagę ilość kontuzji w ciągu 3 lat treningów to na pewno jest progres. Mogłeś to saa lepiej wykorzystać imo 1cykl najważniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19600
Góra mi się podoba, tylko klata cw el. Brawo za szczerość.
Łapy bardzo mi się podobają, wspaniałe
sog

edit.
no offense, nie tyczy się to wojtka.
Jednak moim zdaniem osoby NIGDY nie stosujące saa nie powinny się wypowiadać pod kątem ile można na czym i w jakim okresie czasu zrobić, ponieważ najzwyczajniej nie mają o tym bladego pojęcia.
Dlatego też wstrzymam się od jakichkolwiek komentarzy w tym kierunku.


Zmieniony przez - Nalas w dniu 2011-03-01 19:43:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 121
Super wyglądasz może podasz jeszcze rekordy ? XD
mam pytanie do ciebie pisałeś ze miałeś coś z barkiem co dokładnie wybicie ?? możesz mi opisać jak się to stało ? przy jakim obciążeniu i po jakim czasie wróciłeś na silke ?
bo ja miałem wybity bark tzw. zwichniecie z ponad rok temu , tera powoli wracam na siłkę z obciążeniem 30kg na klatę :/ :/
czy dokucza ci ten bark itd
ps ZDROWIA ŻYCZĘ ! !! ! ! ! !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Wiec tak zaczne od diety i cwiczen na barki:

Dieta na oko - od 5 do 7 posilkow dziennie (od 15/20 do okolo 30g bialka na posilek)

1. Sniadanie 7:30 rano

2. II Sniadanie 10:00 - 11:00 rano

3. III Sniadanie (lunch) :) 14:00 - 15:00

4. Obiad

5. 2gi Obiad (zazwyczaj 1h po cwiczeniach) - zaraz po cwiczeniach gainer

6. Kolacja

7. Posilek przed spaniem. :>

Nie bede podawal dokladnie jak wygladaja posilki - jest to zazwyczaj kompilacja : jaja, mieso (biale lub czerwone), ryz, wazywa, troche nabialu, roznej masci kielbasy (glownie suche - bo najwiecej bialka) etc.

Co do suplementacji to, tylko mono i przedtreningowiec czasami (2 razy w roku) + gainer po treningu.

Teraz czwiczenia barkow i plecow, zbytnio ich nie katuje (szczerze powiedziawszy naj klade najmniejszy nacisk na te 2 partie i moze dlatego najlepiej sie rozwijaja .:

Barki+Plecy :
1. Wyciskanie z przed glowy

2. Wyciskanie zza glowy

3. W opadzie przodem rozpiętki (ostatnio na siedzaco) : http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne_pliki/image012.gif

4. Wiosłowanie hantelką

5. Nachwytem wyciąganie sztangi do poziomu barków

6. (ostatnio jeszcze szrugsy)

7. MC.


Jesli chodzi o kontuzje barku, poprostu przeciazylem go i prawdopodobnie poszedl przyczep... wiec przy kazdym cwiczeniu, ktore go angazowalo czulem jak mi w nim wszystko skacze (plus uporczywy bol). Dlatego przestalem sie parac na duze ciezary przy barkach, obecnie w ostatniej serii robie 75 lub 80kg 10pow (choc nie powiem jest moc na wiecej, ale wole nie ryzykowac, tym bardziej ze robie to cwiczenie z rwaniem z ziemi siedzac - gdzie musze po wykonaiu cwiczenia odlozyc ciezar spowrotem - nie wspominajac ze wyrwanie wypala najwiecej mocy :) - bo samo cwiczenie jak juz pojdzie pierwsze pow. jest dosc luzne). Zapewnie na maszynie robilbym ~100kg na barki, ale tak jak mowie p***le wyniki silowe, wole zeby miecho sie spokojnie rozwijalo. A rekordy w sumie za wyjatkiem moze kilki dosc przecietne:

WL 150x1 (w serii koncze 118 x 8)

MC 170x1 ( w serii koncze 150 x 6... bida)

Uginanie ramion hantle mlotkowo : 48 kg - jedna reka 4pow. - w serii koncze 32.5/35kg 10 pow

Wyciskanie na barki kiedys (czyt. kilka lat temu) 90kg sprawdziliem poszlo :) - obecnie w serii ~80kgx10

Przysiadu nie sprawdzalem na maxie.

Narazie tyle, HerO - czytalem pw, nie wiem czy dzis jeszcze dam rade pogadac - jak cos to jutro jak bede w pracy ;)

pzdr

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ekhem klania sie czytanie ze zrozumieniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
PS. Tam chodzilo o cykl na mono (plus booster) 2x w roku :D

Ps2. Powiem tak, przez ostatni rok osiagnalem najwiecej w swojej karierze z silownia, a Cel to 48 na zimno ni mniej ni wiecej (choc majac 36 chcialem 40 ;P) - mysle ze w przyszlym roku to osiagne ;)

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2011-03-01 20:57:53

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2011-03-01 20:58:17

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Nie sylwetka bardzo dobra ceni sie to ze osiagnałeś to na domowym sprzęcie . Sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Jeszcze jedno - w styczniu zakupilem w koncu stojaczki i dodatkowe 130 kg obciazenia - wiec nareszcie moge wejsc na solidne ciezary ;)

pzdr

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2011-03-01 21:11:50

be patient...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceńcie;)

Następny temat

Pokaz kulturystyczny Kędzierzyn-Koźle

WHEY premium