SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja 121 KG na 86 KG (2 lata pracy)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 424
Witam to mój 1 post na tym forum ! ;].
Dane
Wiek 23 lat
Waga 86 kg
Wzrost 180

Redukcje wagi zaczynałem niecałe dwa lata temu, zaczynało mi to przeszkadzać w życiu strasznie etap studiów był mordęgą przy takiej tuszy.Straszna potliwość ciągłe zmęczenie i wstyd sprawiły że popracowałem nad sobą.

Na początek poszła dieta i zmiana nawyków żywieniowych koniec MC,fast foodów oraz przetworzonych produktów, wyeliminowanie całkowicie cukru i tłuszczów. Nabyłem garnek do gotowania na parze, kurczaki warzywa i ciemny ryż były podstawą diety soki z warzyw i owoców także.
Cztery posiłki dziennie----owsianka,otręby błonnik jajka na śniadanie kurczaki na obiad jakieś serki na kolację i tak zleciało do jedzenia się przyzwyczaiłem ;].

Ćwiczenia fizyczne to 1,5h biegu rano na czczo zimą odpuściłem biegi i poszedłem na siłownię.Teraz wróciłem do biegania 4x w tyg.

Odżywki :
Przez 2 lata nigdy nie stosowałem żadnych spalaczy ani nic podobnego, przed każdym biegiem wypiłam mocną kawę i zakładam pas neoprenowy teraz jest mi coraz ciężej spalic tłuszcz bez dodatków więc przymierzam się do zakupu jakiegoś spalacza ;],ostatecznie chciałbym zejść do tych 80 kg ale nie wiem czy jest to wykonalne z taką ilością tłuszczu jaki mi zalega ;/.
Przed zimą ważyłem 83 kg ale tak się zakatowałem że odstałem anemii byłem ospały i nie miałem siły.Teraz zostały rozstępy które przypominają mi to jak się zatraciłem oraz nadmiar skóry ;]

Kolejne wakacje to czas solidnej pracy nad sobą więc zdecydowałem się na :
L-carnityne gold treca oraz spalacz Dorian Yates - Ultimate NOX PUMP (słyszałem dużo dobrego no i nie zawiera słodzików których unikam jak ognia a jest ich pełno w suplementach ;/
na koniec foto przed redukcja i po ;]








Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2976
Kazdy z tego forum patrzy na Ciebie inaczej zrobiles kawał dobrej roboty wazne ze masz zapal aby dalej dzialac i sluchasz porad trzymaj sie zycze sukcesow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7957
widać ogromne postepy. sog za praca

http://www.sfd.pl/Plan_do_oceny-t518580.html ------>>> MÓJ PLAN DO OCENY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 333
Po 2 latach pracy liczyłam na większe efekty z Twojej strony. To jest kupa czasu, więc mogło być lepiej, ale i tak wielkie wyrazy uznania za to, że zabrałeś się do roboty i zrobiłeś coś ze swoim ciałem. Gratulacje!! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 424
niecałe 2 lata i przez zimę zatrzymałem się praktycznie na wadzę nawet przytyłem 1-2 kg przez imprezy i podjadanie teraz kończę to co zaczynałem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Dalej jest tragicznie, źle się za to zabrałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 424
no to czekam na jakieś porady co mam dalej robić za co się zabrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
Widzę tu metodę głoduj się, a nie ćwicz, żeby zbudować mięśnie i zrzucić fat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 424
dietę miałem głodny nie byłem 1500 kcl było 4 posiłki dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 285 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2279
Efekt jest, ale według mnie obijasz się. Ja zrzuciłem z dietą na 2000kalori w pól roku 30kg, bez treningu siłowego, ale teraz to nadrabiam. Pozdro.

' Jestem tylko Laikiem, nie bierz moich odpowiedzi do siebie, ale możesz dać mi soga.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
1500 kcal... Za mało dla 50 kg dziewczyny. Poleciało sporo mięśnia, teraz jesteś workiem na kości i tłuszcz. Taka prawda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 424
To co mam teraz robic odpuścić bieganie ?spalacze ? dopiero teraz będę zaczynał z odżywkami,myślałem o kupnie obciążników na ręce po 2kg podczas biegu może dadzą jakies efekty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2009-2012 Rekreacyjnie i prozdrowotnie

Następny temat

Fuuun/przygoda ze sportem

WHEY premium