SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja 121 KG na 86 KG (2 lata pracy)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
To nie jest dział "Porady dla zagubionych". Poczytaj w Odżywianiu, Treningu dla początkujących.
Wybij sobie z głowy odżywki. Jedz.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-07-21 19:40:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 424
no fakt niepotrzebnie zakładałem temat,dobra to poczytam lekturę forum wypełnię tą obwisłą skórę popytam o rady dotyczące odżywiania potem pokażę efekty dzieki pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 73 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4481
A ja mam takie pytanie, po ile minut biegasz w tygodniu? (ewentualnie kilometraże) I z jaką intensywnością?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 424
no pisałem 1,5h najczęściej ,całe jeziorko obiegam w takim czasie kiedyś to nawet po 3h z przerwami ale jakoś sie wyrobiłem już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
pracuj bo jest jeszcze nad czym i dluga droga przed toba pamietaj ze zatluszczales sie cale zycie nie prawidlowa dieta trybem zycie zbyt niska aktywnoscia fizyczna a tluszcz jak wiekszosc osob ktore maja z tym problem chcialbys zgubic od razu ale to tak nie dziala. poszerzaj wiedze bo 1,5h biegu to bez sens kup pulsometr zacznij biegac po 40/50min z odpowiednim tetnem ustaw diete na delikatny minus kcal trenuj na silowni z cardio najlepiej na czczo i na pewno fat zejdzie pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 73 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4481
ban4life
pracuj bo jest jeszcze nad czym i dluga droga przed toba pamietaj ze zatluszczales sie cale zycie nie prawidlowa dieta trybem zycie zbyt niska aktywnoscia fizyczna a tluszcz jak wiekszosc osob ktore maja z tym problem chcialbys zgubic od razu ale to tak nie dziala. poszerzaj wiedze bo 1,5h biegu to bez sens kup pulsometr zacznij biegac po 40/50min z odpowiednim tetnem ustaw diete na delikatny minus kcal trenuj na silowni z cardio najlepiej na czczo i na pewno fat zejdzie pzdr

Dokładnie, najlepiej pierwszy zakres tętna, a nie bieganie bez sensu (na ile się ma siły w nogach) ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1102
na cholere mu zakres tetna do palenia tluszczu, tu liczy sie ciagly co najmniej 30 min wysilek, a tetno jest wazne jesli chce sie poprawic wydolnosc krazeniowo-oddechowa.

Bóg Honor Ojczyzna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23297
@Roman... jesteś pewien ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1072 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23515
patrzac na tytul spodziewalem sie ,ze za chwile bede ci gratulowal, tymczasem- wroc za rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 73 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4481
RomanDmowski
na cholere mu zakres tetna do palenia tluszczu, tu liczy sie ciagly co najmniej 30 min wysilek, a tetno jest wazne jesli chce sie poprawic wydolnosc krazeniowo-oddechowa.


Dlaczego budowa sprinterów różni się od budowy ciała długodystansowców? Zastanawiałeś się kiedyś?
Pozostawię to pytanie bez odpowiedzi, choć wiem że i tak nie sięgniesz do literatury fachowej.
Jeżeli nie masz pojęcia o czymś to nie krytykuj innych i się nie wypowiadaj na konkretny temat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2009-2012 Rekreacyjnie i prozdrowotnie

Następny temat

Fuuun/przygoda ze sportem

WHEY premium