SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowe katusze... w drodze do 100kg

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5839
forma ladna pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
czytam twoj plan i masz tylko jedno cw na plecy martwy i tak ci idzie? ciekawa opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Martwy jest na prostowniki, wyciaganie sztangi jest na grzbiet, a wioslo na najszersze :) - musi isc. Pozatym przy wyciskaniu na barki, caly ciezar spoczywa wlasnie na dolnych partiach plecow (szczeglnie przy wiciskaniu z przodu) - bo robie bez oparcia ;), a i rwanie tez robi swoje... plus dobry gen plecow :D

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2011-03-01 22:22:16

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Witam wycior każdy ma inny priorytet ja np nie chciałbym mieć te 100 kg wagi bo na cholerę mi to potrzebne i tak mi za to nikt nie zapłaci a w Polsce kulturystyka jest jaka jest wszyscy wiemy że fortuny na tym nie zbijesz

Ja osobiście wole mieć te maks 40 cm moze troche więcej w łapce i na tym pozostać. A jeśli chodzi o te 48 cm to nie oszukujmy sie bez saa bedzie cięzko
Zdrowia

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
a kto mowi ze musi cos z tego miec , przeciez to pasja i cialo trzeba rozwijać caly czas czyli nio raz cale zycie bo chyba malo kto z osób ,ktore powaznie trenuja jest zadowolona w 100 % z tego co maja ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
@Zimer ;), silka to moja pasja/hobby, poza tym chce sprawdzic jak daleko moge dojsc bez wspomagaczy :D - jesli faktycznie po drodze okaze sie ze 48 z pomoca samej matki natury nie osiagne to nie wykluczam, ze jakis sok zagosci w moim menu ... . A fortunę zarobie na innych rzeczach - możliwości mam dośc spore, ale to nie jest temat od tego :D

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2864
No ładnie,ładnie;) 48 na zimno...też do tego dąże i barkuje tylko albo aż ok 4cm to +/- 3 lata moim zdaniem i myśle że na suplach i diecie spokojnie to możliwe,ale co do pompy to jeszcze 2,5 cm;D wiec to też motywuje;D pzdr i dalszych sukcesów

"Dum Spiro Spero"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Mysle ze na pompie w przyszlym roku juz bedzie (Zalezy jak przez wakacje bede dbal o przyrosty), ale faktycznie na zimno conajmniej te 2 lata ostrej tyraczki - albo jeden dobrze przemyslany cykl .

dzieki i wzajemnie

pzdr

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5608
Jak ostro będziesz zapierdzielał i się nie poddasz, mniej napierdzielał w quake to dasz radę :p
Fajnie to wszystko wygląda, tylko wydepiluj suty :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Q3 moje oczy widzialy ostatnio chyba w Listopadzie :) - a sutów nie zgole, bo jestem zbyt nieokrzesany :P - czul bym sie zniewiesciale

Ps. Znamy sie z ef albo ql ?

pzdr

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2011-03-03 12:52:53

be patient...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceńcie;)

Następny temat

Pokaz kulturystyczny Kędzierzyn-Koźle

WHEY premium