SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domator - osiągniesz więcej niż myślisz

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7280
Wielkie dzieki, naprawde. Malo kto jest w stanie poswiecic komus tyle czasu i pomoc.Jakbym mogl to na serio dalbym ci soga, no ale coz..I jescze jedno male pytanie do czego mozna przyczepic ekspalander??? Dzisiaj juz zrobie sobie klatke i bica

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
do stopy możesz go zaczepić o stope stanąć nanim o mebel o noge od łużka o kaloryfer o klamke w zamknietych drzwiach no stary masa kombinacji byle nie rozwal czegoś albo se krzywdy nie zrub . Co do pomocy spoko okazało się że coś wypadło i mam popołudnie wolne to sie odrazu wziołem mam nadzieje że plan sie podoba ... i będą efekty jak sie czujesz po klacie i bicku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7280
Naprawde ostro sie napompowalem mysle ze ten twoj plan zda egzamin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
tak za 3 miechy weś wpisz postepy ile kg przybyło i czy się obwody zmieniły ok ?? może kermit ty też tak zrobisz ?? wten sposub może z motywujecie innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81
fajny artykuł ;)

Jutro się wezmę za układanie planu, tylko ze sprzętęm u mnie kiepsko - tylko 1x hantla 4kg i 1x 15kg, a na razie kasy nie mam :D Chyba że bym wyciskał raz na jedną połowę ciała, a raz na drugą :D ew. butelki z piaskiem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 173
bardzo dzięki za wszystko, teraz widzę że może i mi się uda :) trzeba się tylko starać i dzięki za plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Sog za prace, napracowałeś się stary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7280
Ok, tak zrobie.Te wznosy na plecy to robic z hantelkami??


Zmieniony przez - miles1234 w dniu 2006-08-10 18:40:20

Zmieniony przez - miles1234 w dniu 2006-08-10 18:59:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
bombur - ułożysz wklej obadamy i da rade puki co choć lepiej dokup szybko tak by były2 takie i 2 taki i jak byś kupił albo ktos ci zrobił drązek do futryny to by było super i nic wiencej nie trza na początek

Kaniuszy - stary uda się napewno troche motywacji zaparcia i chęci a bedzie szło do przodu powodzenia

Nick126 - dzięki stary no troche czasu zeszło ...

miles1234 - ale które ćwiczenie masz tam dwa rodzaje wznosów 3 i 4 ćwiczenie

3) Wznosy ramion w opadzie tułowia 3x12-15
4) Wznosy tułowia w leżeniu na łużku 3x 12 - 15

3) wykonujesz z hantlami w dłoniach
4) możesz wykonywać na poczataku samo za jakiś czas jak sie wzmocnisz to z hantelkom przytuloną do klaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7280
wiem, juz jak to wykonac:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

O co chodzi?

Następny temat

PLAN HST DO OCENY

WHEY premium