SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry zestaw?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6760
Witam cwiczylem 2 lata regularnie na silowni pozniej rok basen i bieganie teraz powracam znowu na silownie i zaczolem robic trening masowy,diety nie posiadam bo poprostu nie mam na to czasu,staram sie jesc duzo i zalezy to od tego co mamuska przygotuje ;)

Mam 183cm wzrostu 76kg
dodatkowo jem mass xxl-2x dziiennie, nigt protein-na noc 50g,zma treca-1caps dziennie,omega3-1caps i witaminy maxivit-1caps.Jezeli cos robie zle albo mozna zastapic czyms lepszym to prosze pisac.Dzieki(myslem jeszcze nad carbo podszas treningu)
jezeli cos z tego zestawu jest zle albo mozna zastapic czyms lepszym to
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6760
Spoko.Postanowilem ze jak bedzie mi wchodzilo na suplach to bede bral jak przestanie wchodzic do zrobie sobie diete.Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
zma proponuje 2-3caps przed snem (mozesz sobie zlozyc apteczne wyjdzie taniej skoro bierzesz 1caps to chyba szukasz oszczednosci), omega-3 1caps? chyba 10caps dziennie do posilkow

brak podpisu z powodow technicznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
zma na noc. ps. mogłeś lepiej ulokować pieniądze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
"diety nie posiadam bo poprostu nie mam na to czasu,staram sie jesc duzo i zalezy to od tego co mamuska przygotuje ;) "

Masz 14 lat że tak mówisz? Ja od ponad roku sam gotuje, a mam teraz 17lat.
Pamiętaj o tym, że dieta jest ważniejszym elementem niż suplementacja.

Carbo podczas treningu? Najczęściej spotykamy się, że Carbo po treningu, żeby glikogen uregulować. A podczas treningu najlepiej wode niegazowaną.




Zmieniony przez - Chaczyk w dniu 2006-08-11 09:26:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
nie zauważyłem tego. dieta jest tak samo ważna jak trening. odżywki to tylko uzupełnienie diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 492 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2248
po 1 za malo pijesz gainera 2 razy dziennie to stanowczo za malo. pomysl o jakiejs dobrej kredkce

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1944
skad wiesz ze za malo nierze skoro nie podal dawek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 691 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16318
to zalzy czy 2x to zamalo skoro uzupelnia dosc wegli ze potrzebuje tylko 2x dziennie to dobrze ale watpie skoro on nie ma diety ;)

"Ja mam styl nie
Do tego j***e Ci opinie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6760
Panowie napisalem jasno ze nie mam czasu na diete,wiec co sie jej czepiacie.Zawsze wszystko musi byc sprowadzone do diety?Jem jak najwiecej i tyle, a wy jak macie czas 6 razy dzinnie kucharzyc to nie mam nic przeciwko.Ja wole wydawac kase na suple zeby wlasnie nie tracic czasu na gotowanie,a efekty miec wieksze niz bez niczego.Tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 577 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5049
a co masz tam gotować nie rozumiem?? stołówke jakąś otwierasz czy co??

Czasu nie masz na diete?? TO jak masz czas jeść najwiecej jak sie da??

Przecierz to wszystko szybko sie robi, poczytał byś troche i pomyślał to byś inaczej mówił. A dieta i trening i regenracja to podstawa. ZAPAMIETAJ to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
Ja wole wydawac kase na suple zeby wlasnie nie tracic czasu na gotowanie


to kup 15kg ostrowi ( starczy na miesiąc w twoim przypadku)


posluchaj to nie jest nasza zlosliwosc ze sie tak czepiamy tej diety poprotu wiec ze ebz diety nei zrobisz masy rzezby sily czy czego tam chcesz ! bo z takeigo zwyklego jedzenia(wieksze dawki) nei wyciagniesz tyle bialka ile potrzeba a bez bialka(cegiełek) nie zbudujesz miesnia(muru)

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VITALMAX Ionto Vitamin Drink

Następny temat

MxPro

WHEY premium