SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 433 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5767
Ktoś jeszcze miałby jakieś uwagi? :)

http://www.pajacyk.pl <- wlaz i klikaj :) to nic nie kosztuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Dieta tragedia po porostu. Dlaczego tak tragiczny dobór pokarmów? Poczytaj: http://potreningu.pl/diety/artykuly/290/jak-zabrac-sie-za-ukladanie-diety

I skąd pomysłna tak niską podaż energii?

Włącz trening siłowy i zastosuj się do porad w w/w artylułu. Poza tym skoro wychodzi na to, że Twoje zapotrzebowanie to 3700kcal, to nie startuj z 1500 czy 1700 bo się zajedziesz i jedynie nasilisz ochote na śmieciowe jedzenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 433 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5767
Jakiś czas temu przy podobnej kalorycznie diecie, przy takim samym obciążeniu siłowym udało mi się osiągnąć cel. Pisałem tez w poście że mam wybity bark i ćwiczenia siłowe nie wchodzą w grę.

Stosunek białka/tłuszczy/węglowodanów jest zły? Węglowodany staram się możliwie wykluczyć.

http://www.pajacyk.pl <- wlaz i klikaj :) to nic nie kosztuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3433
2-2,5g białka 3g węgli 1g tłuszczy na kg wagi ciala nie sugeruj się kaloriami za bardzo
białka: piersi z kurczaka, wołowina, jajka, ryby, twaróg(na noc)
węglowodany ryż brązowy, owsiane, makaron brązowy
tłuszcze: oliwa z oliwek, oliwa z pestek winogron, orzechy masło orzechowe,

Z biegiem czasu obcinaj węglowodany o 0,5g i możesz też tłuszcze do 0,5 obciąć po jakimś czasie jakby za wolno leciało


Zmieniony przez - gural203c w dniu 2013-03-15 18:07:12
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 220
Kukurydza to weglowodany zlozone. Kukurydza 80 kalori ryz 330.

A z tabletkami sciema jak nic..


Zmieniony przez - leto w dniu 2013-03-15 22:59:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Po co robisz 150-200 brzuszków dziennie? Myślisz, że one spalą Ci tłuszcz? Jesteś w błędzie...

Kamil Kwiatkowski - a Ty masz jakąś prowizję od producenta w/w tabletek? Po co wciskasz komuś takie głupoty?

Do tematu - myślę, że tłuszcze w ilości 1g/kgmc to odpowiednia ilość i nie ma co tego obcinać.
Jeżeli chodzi o trening siłowy to nie jesteś w stanie wykonywać nic przez tą kontuzję?

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta,zdjęcia,suple

Następny temat

Moze ktos mi na szybko to rozlozyc?:P

WHEY premium