SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta- redukcja wagi, zaczynam wszystko od początku, proszę o porady :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699853
Spróbuj może zamienić trening aerobowy na Interwał i rob go w dni wolne od treningu siłowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 362 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3999
Czyli makro zostaje bez zmian dalej B-170g , W-263g i T-97g , ewentualnie może obciał bym coś z kalorii? Szczerze pwoiem że nie wiem czy podołam interwałom i lubię kręcic bieżnię po treningu :) Co do sylwetki i obwodów to czy Twoim zdaniem poszło to w dobrą strone ? Ile czasu ciągnąć jeszcze redukcje i czy dużo tłuszczu jeszcze jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 362 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3999
Panowie , ktoś jeszcze się wypowie czy idzie to w dobrym kierunku i co z tymi kcal i makro zrobić oraz jak długo ciągnąć jeszcze redukcje ? :)


Zmieniony przez - pudel34 w dniu 2019-03-23 15:46:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 362 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3999
Panowie a może jednak za wysoko stoją tłuszcze a za nisko białko w mojej diecie? Od miesiąca jestem na 2600kcal i się zatrzymało wszystko ,więc obetnie na 2500 a makro bez zmian? Ile jeszcze ciągnąć redukcję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Od jakiego czasu nie spada w pasie?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 362 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3999
Hmm że 2tyg na pewno nie spada. Cardio kręcone 3x30 min , no i chciało by się jeszcze zrzucić trochę sadła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Ja bym jeszcze poczekał. Aeroby np. 2*45min. i raz w tygodniu hiit.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 362 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3999
Hmm, bardzo powoli to wszystko schodzi pomimo dopietej diety oraz przestrzegania kcal i makro oraz robienia cardio po każdym treningu, chciałbym nieco przyspieszyć ten proces redukcji jeśli była by taka możliwość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
kazdy by chcial zeby to szybko szlo , ale szybko nie zawsze znaczy dobrze i zdrowo. Daj sobie na to czas to nie jest wyscig no chyba ze szyjujesz sie na scene to ok ale jesli nie to na serio pospiech nie jest wskazany. Wiem ze chcialoby sie zeby szybciej szlo jak sie czyta jeden zjechal 30 w pol roku drugi 40 w 7miesiecy ale co z tego jak za rok mu to wroci. Wytrwalosci i cierpliwosci jesli spada powoli to dobrze niech spada teraz bedzie powoli ale utrzymasz to dluzej jesli nie wrocisz do obzerania sir

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Bez pospiechu lepiej zrobić to wolniej by schodził tłuszcz i trwale, niz tkanke mięśniową tracić

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja, rekompozycja, dieta do oceny.

Następny temat

Podniesiony kortyzol

WHEY premium