SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta- redukcja wagi, zaczynam wszystko od początku, proszę o porady :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1946
A ja bym wszedł na Twoim miejscu na tydzień na zero kaloryczne albo lekki plus, odpoczął sobie i wrócił do redukcji :)
Mi waga stała w miejscu na 2400kcl (75,5kg) a teraz jestem od 3 tygodni ma masie i waga jest zniezmienna.


Zmieniony przez - Benny w dniu 2019-03-31 14:38:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1946
I pamiętaj o tym, że nie robisz redukcji żeby się katować fizycznie i psychicznie, to ma być dla Ciebie przyjemność a nie, że Ty ciągle zawracasz sobie głowę czy to idzie czy nie, im bardziej chcesz się starać tym może gorzej wychodzić. Wrzuć na luz, zrób sobie ten tydzień przerwy, możliwe, że podczas tego tygodnia luzu waga Ci spadnie bo pozbędziesz się wody w organizmie, która Twoje ciało magazynuje podczas utraty wagi, możliwe, że po tygodniu luzu będziesz ważył mniej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 362 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3999
Panowie Powiem Wam że teraz tydzień byłem na wyjeździe bez treningu i słabo jadłem bardzo słabo , np na sniadanie 3 kromki chleba 3 plasterki wędliny , pozniej obiadek ziemniaki np z pieczenią surówka i kolacja jakaś zupa mleczna bez podjadania , łącznie może było 2000kcal a może i nie i od wczoraj wróciłem na siłownię i czuję jednak po tym tygodniu spadek siły no i waga poszła 1kg w dół , ale musiałem tak jeść przez ten tydzień nie było innej opcji , ale wróciłem już do tych 2600kcal no i pewnie pociągne tak i zobaczymy czy waga odbije w górę czy coś będzie się działo :) do tego zmieniłem trening z fbw na push pull gdyż wcześniej ćwiczyłem 3x w tyg fbw czasem dzień po dniu ze względu na pracę :)

PS : chciałbym zrobić dobrą redukcję , nie mam pośpiechu choć chciało by się jak najszybciej :D a po redukcji chcę wejść na dobrą jakościowo masę :) już marze o masie :D


Zmieniony przez - pudel34 w dniu 2019-04-02 13:25:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Ciężko tutaj cokolwiek doradzić. Weź się za ułożenie i trzymanie się diety.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 362 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3999
Dietka cały czas ułożona , może troszke monotonna ale trzymana ciągle w 90% :) Ok dziękuje Panowie , za pewien okres czasu zrelacjonuje znów jak wygląda sylwetka i obowody :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 362 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3999
Witam , panowie pas w tym momencie 99cm czyli spadł ok 10cm od stycznia a waga ok 7kg w dół , od 2miesiecy 2600kcal i makro bez zmian od początku redukcji , może zejść jeszcze z węglami troszkę niżej? W tej chwili mam węgli 263g przy wadze 90kg?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Efekty bardzo dobre. Skoro pas spada, to nie widzę sensu w zmniejszaniu kalorii.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699309
Jeżeli jest progres to nic nie zmieniaj , zostaw na tym samym poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 362 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3999
Tak spadał do tego momentu ale ponad miesiąc a nawet i więcej wszystko się zatrzymało ,obwody stoją a waga nie drgnie a może nawet lekko kilka dkg poszła do gory,w dni treningowe i nietreningowe trzymam taka sama pulę kcal 2600 i makro na tym samym poziomie od stycznia czyli od początku. Aktywność mam po za siłownia tzn cardio ale nie chce już więcej dokładać aktywności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699309
Jeżeli nie chcesz już dodawać aktywności no to zostało ci tylko obniżenie kaloryczności.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja, rekompozycja, dieta do oceny.

Wiecej