SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcji do sprawdzenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 591
ANKIETA

REDUKCJA

Płeć : mężczyzna
Wiek : 25
Waga : 58
Wzrost : 166
Obwód klatki : 80
Obwód ramienia : 30
Obwód talii : 90
Obwód uda : 53
Obwód łydki : 35
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 30%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu ćwiczę w domu + 3 x w tygodniu areoby po 30 min
Odżywianie : słabość do fast-food'ów
Cel : redukcja tkanki tłuszczowej, następnie masa. Najpierw zależy mi na zmniejszeniu tkanki tłuszczowej.
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : wszystko ok
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia (sztanka, ławeczka, hantle w domu)
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : białko WPC oraz BCA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : redukcyjna, lecz się poddałem. Aktualnie daje do sprawdzenia kolejną dietę - liczę na to że tym razem tak łatwo się nie poddam.






Zmieniony przez - daniello91 w dniu 2016-04-24 11:36:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402476
dlaczego nie dajesz calych jajek do sniadania?
wywal mąkę , daj np jkiaes platki jezeli robisz na sniadanie placek, omleta,
zamiast odzywki daj bialko z miesa, ryz, jajek itd
maslanke z malinami dorzuc do jkaiegos posilku sobie jako deser np. nie nadaje sie to na osobny posilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
58kg chcesz redukowac ? :OOO co Ty planujesz w galerii w oswiecimiu w muzeum na scianie widniec? Jakościowo jest do wywalenia ketchup jezeli chcesz jesc czysto. To musli owocowe tez dostarcza sporo cukru,wiec pewnie są tam suszone owoce kandyzowane itd, wiec tez nie jest to godny polecenia produkt. Ale w pierwszej kolejnosci to przemysl sobie cel żywienia ;) i teraz dostrzegłem - co sie stało ze wazysz 58kg a masz 90cm w pasie?


Zmieniony przez - TomaszAZ w dniu 2016-04-24 11:51:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 591
Przez jedzenie fast-foodów,
Wszystko poszło w brzuch i boczki.
Wiem, że może to dziwnie brzmi że chcę się redukować przy wadze 58 kg. No ale co innego robić, jeśli jestem tak zalany tłuszczem ?
Ułożyć dietę bez cięcia kalorii z tym, że kategorycznie ograniczyć jedzenie fast-foodów ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
zapotrzebowanie liczyles na beztluszczową mase ciała? Wyliczylbym tak a z makrosami bym pokombinował. Wyzej tluszcze,węgle na poczatek moim zdaniem ok. Bialka też nie potrzeba az tyle. Ps. uwierz mi ze fast-foodow sie mozna oduczyc jesc. Ja juz nie pamietam jak to smakuje,a dieta ktora ulzylem sobie sam jesty smaczna i sycąca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 351 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2487
Wg mnie daj : 2gr białka na kg masy ciała, 1 gr tłuszczów, resztę dobij węglami. Pamiętaj żeby od zapotrzebowania uciąć ok. 500 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 591
TomaszAZ
zapotrzebowanie liczyles na beztluszczową mase ciała? Wyliczylbym tak a z makrosami bym pokombinował. Wyzej tluszcze,węgle na poczatek moim zdaniem ok. Bialka też nie potrzeba az tyle. Ps. uwierz mi ze fast-foodow sie mozna oduczyc jesc. Ja juz nie pamietam jak to smakuje,a dieta ktora ulzylem sobie sam jesty smaczna i sycąca


Tomek, zapotrzebowanie BMR wyliczyłem przy użycia kalkulatora na stronie potreningu.pl. Od tego odjąłem 500 kcal i wyszło 1800 kcal dziennie.

barman94
Wg mnie daj : 2gr białka na kg masy ciała, 1 gr tłuszczów, resztę dobij węglami. Pamiętaj żeby od zapotrzebowania uciąć ok. 500 kcal.


Barman94, Obecnie w mojej diecie mam, B: 2,2gr na kg masy ciała, T: 0,86gr na każdy kilogram ciała, natomiast węgli wychodzi 3,6gr na każdy kilogram ciała. Tak jak wyżej napisałem do Tomka, uciąłem 500 kcal od dziennego zapotrzebowania.
Myślisz że powinienem zmienić rozłożenie B, W i T ?


Zmieniony przez - daniello91 w dniu 2016-04-24 14:06:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
daniel... BMR obliczane na potreningu.pl to inaczej PPM! Nie mozesz jesc tego co masz w PPM... to jest podstawowwa przemiana materii,czyli ilosc energii niezbedna do utrzymaniu procesów fizjologicznych organizmu w ciagu dnia. Nie uwzglednia zatem zadnej aktywnosci fizycznej. Innymi słowy dla przykłutego do łózka starca jest to coś okolo całkowitego zapotrzebowania kalorycznego. Musisz jesc wiecej


Zmieniony przez - TomaszAZ w dniu 2016-04-24 14:24:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 591
TomaszAZ
daniel... BMR obliczane na potreningu.pl to inaczej PPM! Nie mozesz jesc tego co masz w PPM... to jest podstawowwa przemiana materii,czyli ilosc energii niezbedna do utrzymaniu procesów fizjologicznych organizmu w ciagu dnia. Nie uwzglednia zatem zadnej aktywnosci fizycznej. Innymi słowy dla przykłutego do łózka starca jest to coś okolo całkowitego zapotrzebowania kalorycznego. Musisz jesc wiecej



Zmieniony przez - TomaszAZ w dniu 2016-04-24 14:24:33


Tomek jak kalkulator nie uwzględnia żadnej aktywności fizycznej ? Przecież przy obliczaniu masz możliwość określenia swojej aktywności fizycznej. Ja wybrałem umiarkowaną aktywność i wychodzi 2365 kcal. - 500 kcal (redukcja) = 1865 kcal. Ja zaaokrągliłem to do 1800 kcal.
Jeśli bym nie miał żadnej aktywności fizycznej to kalkulator wylicza 1831 kcal.
No chyba, że czegoś tutaj nie rozumiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
nie dobrze,to ja cie nie zrozumiałem. Wiec zrobiles okej. Tylko ze jezeli to jest pierwsza redukcja po masie/jedzeniu co sie chce to -500kcal to za duzo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 591
Tomek, jeśli -500 kcal to za dużo, to ile powinienem na początku odjąć ? :)
I myślisz ze to co barman napisał na temat makroskładnikow: B: 2 gr., T: 1 gr, reszta węglem na każdy kg masy ciała to jest ok ?


Zmieniony przez - daniello91 w dniu 2016-04-24 14:55:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
Widzialbym to tak : W pierwszej kolejnosci -250kcal na pierwszy miesiac odjęte.Dalej manipuluj wokol tych wartosci Białka 2g-1.8g ./ kg mc, T 1-1.2g /kg mc i reszta węgle. Ustalic coś takiego i uwaznie obserwować. Skupic sie w 1 kolejnosci na treningu silowym fbw da wieksze rezultaty w odchudzaniu niz jakies aeroby i przy okazji wiecej regeneracji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z ustaleniem diety na redukcję

Następny temat

Cheat day

WHEY premium