SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcje do oceny

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 452
Płeć : mężczyzna
Wiek : 17
Waga : 85
Wzrost : 183
Obwód klatki : 97
Obwód ramienia : 33
Obwód talii : 97
Obwód uda : 61,5
Obwód łydki : 41
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : około 23%
Aktywność w ciągu dnia : szkoła, aktualnie wakacje więc dużo ruchu
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : codziennie bieganie po 1,5h, codziennie jazda na rowerze 2h i codziennie ćwiczenia freeletics
Cel : zrzucenie wagi do 70-73kg w 3-4 miesiące, odchudzenie troche nóg najbardziej z ud;)
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : ogólnie zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej : wszystkie możliwe
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : raczej nie
Stosowane wcześniej diety : podobne do tej straciłem 10 kg w 3 miesiące ale później straciłem zapał i troche wróciło ;(


Ma jescze pytania odnośnie freeletics czy te ćwiczenia to się robi tak że do 1 tygodnia dodaje się ciczenia zaplanowane na 2 tydz i robi się wszystkie czy w 1 tyg te co na 1 tydz są a w 2 te co na drugi itd?;p próbowałem rozpisać diete zgodnie z wskazówkami na forum jak i na innych stronach odnośnie ilosci ww, białka i tłuszczu wyszło że białka ma byc od 105-130 g ww 236-288g tłuszcz 58-70 g przy diecie 2100 kcal przy zapotrzebowaniu 3500 kcal. Kolacja to forma koktajlu do niej dodac też moge troche mleka 1.5 %;)







Zmieniony przez - velokator w dniu 2013-07-15 23:40:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 452
spoko to dorzucę jakoś do poprzedniego posiłku. chodziło mi że w piekarniku taki więc bez żadnych olej po prostu kłade na blache i się piecze;) w ndz dodam zdjęcia moje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli zapotrzebowanie 3500 to nie możesz ciąć ponad 1000kcal, zwolnisz metabolizm i po zakończeniu redukcji szybko powrócisz do starej wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 452
Znaczy nwm dokładnie jak mam określic moją aktywnośc fizyczną czy "duża aktywnosc fizyczna" czy " bardzo duża aktywnosc fizyczna" pomożesz?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakaś praca fizyczna/ aktywność poza treningiem? Jeżeli tak to jaka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Zdecydowanie bardzo duża aktywność (codzienne treningi), od wyniku odejmujesz 300 i pod to układasz dietę
1

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 452
mam prace fizyczną ale tylko w weekend i trwa ona 5-6h a poza tymi treningami nie robi nic ;) tylko że właśnie dużo osób właśnie tu na stronie już nie poda wa tych wątków ale pisało że właśnie odejmowanie po 200-300 to gucio daje więc od razu odjąłem tyle;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Zapotrzebowanie wynosi 3500 więc ułóż dietę chociaż pod te 3000kcal bo za dużo odjąłeś

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 452
Tutaj poprawiona wersja do 2800 kcal tylko że z wyliczeń wynika że ww powinno być od 315-385 g ale nie wie jak je obniżyć pomoże ktoś ?;)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
200g płatków owsianych to naprawdę spora micha po "napuchnięciu" utnij z tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Biegasz aż 2 godziny? Śniadanie daj od razu po treningu, nie czekaj tyle czasu. Wybieraj z listy jaja kurze a nie jajka gotowane ponieważ wszystko ważymy przed gotowaniem a nie po, wywal płatki owsiane z ostatniego posiłku, pasztet wylatuje, ryba po grecku pewnie kupna, zamień na świeżą.

Białko dałbym do 210g, tłuszcze do 70-80, reszta węgle

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-07-16 20:03:55

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 452
biegam 1.5h dziennie ale te 30 minut to jest na to aby sie wykąpać i przebrac;) dałem zamiast pasztetu polędwice z indyka może byc ? rybe zamieniłem na kurczaka gotowanego lub pieczonego w przyprawach który lepszy? i czy brać te 200g tego kurczaka?;) a mam pytanie czy przez taki trening wyszczuple sobie uda czy bardziej rozbuduje? a i chce dodac że do końca wakacji to o której zacznę śniadanie zależy od tego o której wstane;)




Zmieniony przez - velokator w dniu 2013-07-16 20:38:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Treningi Wrestlerów

Następny temat

Dieta,początek

WHEY premium