SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcję do oceny : )

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1578

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1034
I jak tu nie zakładać nowego tematu.. Wrzucam dietę do oceny, mam nadzieję, że ktoś mi pomoże, zaznaczam, że pierwszy raz układałem dietę redukcyjną, więc z dystansem! Pozdrawiam!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1034
Oczywiście jak zrzuciłem na kompa ją to trochę źle tutaj pokazuje. Powinno być b/w/t odpowiednio 210, 439 i 67, tak mniej więcej jest w moim dzienniku, tutaj trochę zawyżone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1034
Aha :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234281
jak nie wypelniasz ankiety to pozniej nie ma odpowiedzi, prosta zaleznosc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1034
Już uzupełniam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234281
ok, na poczatek bialko na poziomie 180g wystarczy, pozniej ewentualnie bedziesz pobijal.


1. ok, dorzucilbym jaja
2. kompletnie do wymiany
3. ujdzie
4. wywal kukurydze
5. ujdzie
6. dobry

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1034
To biorę się do roboty : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1034
Tylko, że teraz wyjdzie mi około 3080kcal, to nie za mało jak na początek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1034
Coś takiego wymyśliłem, co wy na to?:/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1034
Bardzo zawyża, gdy zrzucam, powinno być b/w/t - 190/438/70. Inaczej tego nie potrafiłem zrobić :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234281
znowu posilek nr 2 slaby, same wege
rozloz ta by bialka bylo po rowno

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynam trenować! Plan dla początkującego

Następny temat

Dieta Ektomorfik do oceny

WHEY premium