SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase do oceny!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
najpierw wyrzuć puszki i szynki

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 298 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34626
to moze podpowiesz czym zamienic poledwice z kurczaka i puszke z tunczyka
fundusz nie pozwala na jedzenie 3x kurczaka z ryzem 2x to max niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
szynka wieprzowa pieczona?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 298 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34626
troche zmienilem wyszlo mi cos takiego nadal brakuje do zapotrzebowan ktore wyliczylem za pomoca kalkulatorow pomoze ktos uzupelnic?
zapotrzebowanie:
3049,89kcal
Białka / 114,37g
Tłuszczu /101,66g
Węglowodanów / 419,36g
dieta:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3198
jak dla mnie to poprostu za małe te dawki jedzenia, jesz jak sikorka.. 100g mleka ? 100 g twarogu ? Ładuj większa dawki i wyjdzie lekko ponad 3000.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 298 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34626
no moze masz racje ale gdy ziwkesze przykladowo mleko do 200 i piersi do 150 wyjdzie ponad 200 bialka wydaje mi sie ze za duzo no i wiadomo wieksze porche wieksza kasa a tu tez mam ograniczone srodki.a czym moglbym zastapic jajka w 5 posilku bo tak przemyslalem i jajka jesc rano i wieczorem to chyba nie bardzo.moglby ktos pomoc wypowiedziec sie?bo chcialbym zaczac w sumie juz ta diete a nie do konca jest dopieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 298 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34626
poczytalem wasze uwagi i artykuly i sklecilem cos takiego moglby ktos powiedziec czy ta dieta jest ok dodam ze waze 71 kg przy wzroscie 176 cm. Wyszlo mi 2,66 b na kg ciala czy to nie za duzo. MOGLBY KTOS SPOJRZEC I DAC JESZCZE JAKIES RADY.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3177
Ja na Twoim miejscu obciąłbym trochę z białka i podbił tłuszcze. 2,3 - 2,5 gB/kg to wystarczająco, tłuszcze około 1,2gT/kg. Jeśli masz zapotrzebowanie na ponad 3000 kcal i Cię nie zalewa to myślę, że możesz spokojnie jeszcze WW podbić. Tuńczyk i bułki to chyba taki średni pomysł. Bułki możesz zamienić np na chleb razowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 393
daj 3000kcal, podbij zgodnie z sugestią dobrymi tłuszczami (orzechy, tran) potem WW jak brakuje (np chleb razowy do 5 posiłku), białka wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 298 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34626
No wlasnie chodiz o to ze jestem chudy ale lekki tluszczyk jest i raczej szybko mnie podlewa ucialem troche bialka i wychodzi teraz 2,35 g na kg lecz reszta tez sie zanizyla i nie bardzo juz wiem jak to podbic od 2do 5 posilku dodaje warzywa.Pomoze ktos troche uzupelnic ta diete bo mysle ze tak to jest w miare ok?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zrobić "zupę krem"?

Następny temat

Dieta na powolne pozbycie się oponki z brzucha.

WHEY premium