SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase 75 kg do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 243
Witam prosze o opinie i rady czy cos jest zle w mojej diecie
Wiek: 25
Waga: 75
Wzrost: 180
biceps 38
klatka: 103
Udo: 50
Pas: 80 wokół pępka
Staż na siłowni: 5
Cel cyklu: Masa miesniowa
Poziom BF% : 12
Dodam ze moja dieta musi byc wysoko kaloryczna poniewaz wykonuje ciezka prace fizyczna przez 8 godzin

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2607
Trochę poleciałeś z tymi kaloriami i makro... Spróbuj od 3800-4000 kcal, jak waga nie pójdzie to będziesz dokładał. 4,13 g białka na kg masy ciała to też poleciałeś ostro. Zapewniam, że i tak twój organizm tego nie przerobi i to wydalisz. Wg mnie : 460 g węgli / 225 g białka / 140 g tłuszcze ~ 4000 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
ja bym białak dał max 2,5 na kg, bo przy tej masie i BF to za dużo więcej ładować.
mass core tylko po treningu i to max 100 g
masło orzechowe out, źródło cukru tłuszczów trans i substancji wysoce alergennych
Jeśli ciężka praca fizyczna to dał bym 1,5 nawet 2 g tłuszczy na kg,
warzywa są ?
brakuje źródłem jednonasyconych kwasów i omega 3 : zamiast masła możesz dać orzechy włoskie, laskowe czy migdały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 243
Dziekuje za odpowiedzi a wiec zmienilem diete wedlug zalecen ale mass corem zastepuje posilek o godzine 13 30 w czasie pracy i nie dam rady go zmienic na cos innego. Białko przy planie ponizej wychodzi mi 2.42 na kg licze białko pochodzenia zwierzecego i z odrzywek, zamiast masła orzechowego wrzucilem orzechy włoskie. Warzywa oczywiscie są. Czy teraz wedlug was bedzie dobrze czy jeszcze radzicie cos zmienic ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2607
Odejmij białka i daj na rzecz tłuszczy - 140-150 g nawet żeby było. Białko - 200 g daj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 243
Zerknijcie teraz, dodalem tluszczy wiecej, obciolem bialka ale chyba nie wystarczajaco gdzie proponujecie jeszcze obciac bialka ? w ktorym posilku i o ile ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 149
Przepraszam, że tak wtrącę pytanie, ale czy białko w produktach niezwierzęcych się liczy?? Z tego co czytam to wydaje mi się, że białko na przykład z płatków owsianych nie powinno być liczone do bilansu. Jestem początkujacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
dużo ''dietetyków'' i kulturystów starej daty nie liczy białka roślinnego, więc masz prawo być zakłopotany :)
ja uważam że trzeba liczyć całe białko, gdyż też to jest białko.
dla przykładu białko jajko kurzego ma wartość biologiczną= 100
Ziemniaka białko już tylko 60, ale w połączeniu z jajkiem aminokwasy się uzupełnią i będzie dużo wyzej zachdozi tzw, uzupełnianie aminogramów, dlatego występują sportowcy i nawet kulturyście wegetarianie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masówka do oceny + parę drobnych pytań

Następny temat

Zrzucenia brzuszka

WHEY premium