SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny (wstęp do masy)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
po ok 1tyg jak bedzie juz stała

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1213
k, przeczekam jeszcze do końca tygodnia, i dorzucę po 30g ryżu do głównych posiłków. Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1213
OK, jak na razie waga powoli zaczyna rosnąć, siła i wielkość mięśni również - więc chyba jest w porządku. Niestety trochę po redukcji wraca mi brzuch, no ale nie można mieć wszystkiego - przeboleję to, a po paru cyklach masowych zrobię porządną wycinkę.

Szybkie pytanie - ostatni posiłek klasycznie bez węglowodanów. Czy poniżej 10g węglowodanów raz na jakiś czas do ostatniego posiłku ujdzie, czy lepiej całkowicie zrezygnować, bo mnie zaleje? Pytam, bo twaróg trochę mi utyka ostatnio w gardle, a mogę robić przepyszny sernik, tylko nie LC - wszystkie serniki LC do tej pory mi nie smakowały - a z przepisu, który mam (który zawiera 1 ziemniaka + 2 łyżki mąki na 0.5kg sera) wychodzi rewelka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
możesz tylko dbać o jak najlepszą jakość posiłków jeśli dorzucisz aero ograniczysz szybszy przyrost.
Spokojnie możesz dac trochę ww na koniec dnia.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1213
Ale dorzucając aero, zmniejszam chyba równocześnie przyrost masy mięśniowej, uszczuplając glikogen w mięśniach. Chyba, że carbo od razu po aerobach od razu mi go uzupełni - tylko czy jest wtedy sens kręcić aero?

Jak na razie, po etapie "chcę być mega chudy", przyszedł czas na
chęć na złapanie trochę ciała, więc nawet jeśli się trochę zaleję, to nic mi się nie stanie.

Od poniedziałku zmieniam trening na split czterodniowy, plan dnia również mi się dość mocno zmienia - więc trochę będę musiał przerobić dietę. Wkleję ją później, jak pozmieniam i ponanoszę ostatnie zmiany. BCAA też wyrzucam na razie, bo krucho z kasą - a i tak w białku ON mam trochę BCAA po treningu.



Zmieniony przez - frisko w dniu 2011-06-29 10:05:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
jedząc 5g węgli na kg masy ciala dziennie uszczuplenie glikogenu byłoby ostatnia rzeczą, którą bym sobie zawracał głowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1213
Ciekawe jeszcze, że na redukcji przy 1700-1900kcal mój organizm nie był głodny. Teraz przy 3K mija godzina od posiłku, i już bym oszamał kolejny. Meh, pewnie efekt jojo działa jak się patrzy.

Jakie tempo przyrostu wagi, czysto teoretycznie, jest optymalne?

Zmieniony przez - frisko w dniu 2011-06-29 12:28:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 62 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 410
Te płatki rano to same wcinasz? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
1kg na tydzień góra przyrost wagi.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1213
Płatki - z gorącą wodą. W sumie to płatki instant (od razu z mlekiem w proszku i owocami), odrobinę mniej zdrowe niż górskie, ale za to doskonale wchodzą.

s.m.p.a: W ciągu miesiąca 69kg zmieniło się w 72kg. Biorąc poprawkę na reakcję organizmu po redukcji, chyba jest ok - ale będę nadzorował. Zresztą chyba zmuszę się do wizyt u dietetyka regularnych - precyzyjne liczenie % fatu chyba będzie bardziej miarodajne niż obserwowanie sylwetki.

Zmieniony przez - frisko w dniu 2011-06-29 12:59:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta masowa do oceny

Następny temat

Małe co nieco na redukcje

WHEY premium