SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę(do oceny)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
Chciałbym się dowiedzieć czy taka dieta jest odpowiednia do budowania masy mięśniowej?I czy taka ilość białka będzie odpowiednia dla 74 kg chłopaka mierzącego 182 cm? Wyliczyłem że moje zapotrzebowanie przy dużej aktywności wynosi 3000 kcal i dodam że zależy mi na w miarę czystej masie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 278 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3490
Białko 2g na kilogram masy ciała, tłuszcze 1g/kmc, resztę pakuj w węglowodany. Skąd tu takie ilości tłuszczu ?

Dziennik treningowy > https://www.sfd.pl/[DT]NewOne24_Forma_na_luzie.-t1196467.html
Instagram w budowie!: instagram.com/majnkebb

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
Po tłuszczach czuje się lepjej trochę.I jestem trochę żarlokiem Ale przecież jest 1.9 g na kg białka mi się wydawało że to odpowiednie makroskładniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
Mój bląd faktycznie coś tam z tymi tłuszczami przesadziłem dodając produkt własny.Sprawa wygląda tak





Zmieniony przez - Pondro02 w dniu 2019-11-30 20:33:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 883 Napisanych postów 806 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22409
Coś pokiełbasiłeś przy wpisywaniu makro, chleb niecałe 100g i w tym 41g tłuszczy a w maśle orzechowym tak mało? Chyba w poszczególnych produktach zamieniłeś węgle z tłuszczami a to znaczy, że faktycznie spozywasz mniej kcal. 1300kcal na sen to trawienie zamiast należytej regeneracji ;) Popraw i wrzuć jeszcze raz. Osobiście te 3200 rozbił bym na 4-5 posiłków.


Zmieniony przez - hipopodryl w dniu 2019-12-01 14:55:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
czemu miesa nie jesz ?

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 883 Napisanych postów 806 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22409
Wygląda na dietę wegetariańską.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
tak to wyglada wlasnie , policzyles zapotrzebowanie kaloryczne ? wiesz dobrze ile wynosi Twoje zero ?

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 883 Napisanych postów 806 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22409
Napisał na samym początku.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
sory skupilem sie na rozpisce a nie doczytalem ...... w takim razie kalorii jest ok , ale zeby bez miesaaaa

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
Tak już mam nie jem mięsa czyli przy takiej nadwyżce jestem w stanie budować mięsnie i się nie zalać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Dieta i Problem

WHEY premium