SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT]NewOne24- Forma na luzie.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Dzienniki Juniorów. Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 111 Napisanych postów 135 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2331
Cześć wszystkim!

Długo się zbierałem, żeby cokolwiek tutaj naskrobać. Na początek, chciałbym Was przywitać i przedstawić się. Mam na imię Adrian, mam 24 lata, i od 11 miesięcy regularnie trenuje siłowo. O dziwo noworoczne postanowienie stało się moją prawdziwą pasją i konikiem, bez którego teraz trudno mi się obyć . Dlatego postawiłem, że dobrym pomysłem będzie móc podzielić się z Wami moimi doświadczeniami i przemyśleniami podczas tej przygody. Mam nadzieję, że osoby które być może wejdą tutaj poczytać co mam do powiedzenia, i zobaczyć w jaki sposób ja "robię formę" będą mogły coś z tego wyciągnąć, i zobaczyć, że to prostsze niż się wydaje- taki też jest cel tego dziennika. Oczywiście oprócz tego, ma on spełniać swoją zasadniczą funkcję, czyli gromadzić informacje i dane- mam dosyć już zapisywaniu tabelek w excelu i wyrzucaniu kolejnych zeszytów

Co nieco co mnie:

Rozpocząłem z wagą startową ok 67 kilogramów i fatalnym samopoczuciem w Styczniu tego roku. Aż do dnia wczorajszego wszelkie moje działania skupiały się stricte na zdobywaniu kolejnych kilogramów i budowaniu siły w głównych bojach. Okres masy (11 miesięcy) zakończyłem z wynikiem +13 kilogramów na wadze, co jest dla mnie świetnym- myślę, że zrównoważonym wynikiem. W dniu dzisiejszym rozpocząłem "mini cut", żeby zrobić dobre podwaliny pod ponowne wejście na okres masowy który przewiduje w styczniu nowego roku. Trenuję 4 razy w tygodniu, bloki treningowe po ok 6-8 tygodni po czym zmieniam zestawy ćwiczeń aby dać nowy bodziec.

Wyniki siłowe (nie sprawdzane bezpośrednio, podam te które pamiętam)
Bench press: 105x2
Deadlift: 145x2
Squat: 115x4

Dodaje również zdjęcia jak zmieniła się moja sylwetka na przestrzeni tych 11 miesięcy.

W następnym wpisie, pokaże co jem, i pokaże mój trening, mam nadzieję, że będziecie zaglądać :)
Piona

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 111 Napisanych postów 135 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2331
#MINICUT DZIEŃ 1

Już elegancko po treningu, objętość została znacznie zmniejszona, kaloryka 3000 kcal. Oprócz niższych kalorii dołożyliśmy z trenerem także na koniec każdego treningu 15 minut cardio, dosyć lajtowym tempem. Jestem optymistycznie nastawiony, i mam nadzieje, że mimo deficytu dobry humor będzie mi towarzyszył do końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8112 Napisanych postów 149679 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1185817
witaj, przenosze temat do dzialu ogolnego, bo tam teraz prowadzone sa dzienniki
no i powodzenia, bede na pewno sledzil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dziękóweczka Tomek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7690 Napisanych postów 8772 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 234474
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Witam kolejnego Tomka :D , i dziękuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
#MINICUT DZIEŃ 2

Dzisiaj dzień nietreningowy. Zastanawiam się czasami co ludzie- którzy nie mają żadnej zajawki robią z taką ilością wolnego czasu . Ja nie cierpię marnować czasu, a w takie dni jak ten jest go na prawdę pod dostatkiem, dlatego żeby nie siedzieć na dupie, po pozałatwianiu bieżących spraw ogarnąłem całe mieszkanie na błysk i popłaciłem rachunki .

Dodatkowo na Netflixie oglądałem zaj**isty materiał z Reebook Crossfiit Games, Ci ludzie to na prawdę przekraczają wszelkie granice, oprócz ogromnej siły, to wydolność i ogólna kondycja jest na takim poziomie, że mi kopara opadła- szacun

Z dodatkowych aktywności to na 20 minut wskoczyłem na rowerek na wysoką intensywność i tyle- regeneracja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8112 Napisanych postów 149679 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1185817
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Może być i tak, bo w pracy też często robię nadgodziny jak trzeba. Ale ogólnie jak nie mam produktywnego dnia to później bije się z myślami, że go zmarnowałem i podminowany chodzę. Wiadomo nie zawsze- ale w zdecydowanej większości :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
#MINICUT DZIEŃ 3

Dzisiaj od rana miałem totalnego lenia, pewnie przez te deszcze i ciśnienie jakie obecnie panuje, a z racji tego, że jestem mega wrażliwy na zmiany pogodowe, do południa byłem trupem. Później już jakoś poszło (po pierwszej kawie). Dzień dzisiejszy wypadał jako treningowy, to dopiero drugi w tym tygodniu. Nie cierpię zaczynać nowych bloków treningowych, obniżone ciężary, nowe ćwiczenia do których trzeba się przyzwyczaić, zawsze szybko się wkurzam i mam wtedy wrażenie, że dałem ciała. Ale później blok się rozkręca i jest pełen ogień . Dzisiaj poleciało 2 FBW, i nauka rack pulla. Coś czuje, że te ćwiczenie zostanie ze mną na dłużej . Całościowo trening wyszedł całkiem spoko, zakończyłem go 20 minutkami na dość wysokiej intensywności na bieżni.

A na koniec, po przyjściu do domu- taka niespodzianka. Jeszcze nie czytałem od chłopaków materiału ale spotkałem się z wieloma dobrymi opiniami, także jestem do niej pozytywnie nastawiony, może dowiem się czegoś nowego

Siła!

Zmieniony przez - NewOne24 w dniu 2019-11-13 23:36:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 954
Kurczę, +13kg, a w ogóle nie podlało, widać że robione z głową, dobrze to wygląda :)
Jaki wzrost?

Będę odwiedzał, powodzonka

Zmieniony przez - albercikk1 w dniu 2019-11-14 07:48:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karta Zawodnika

Fruzelina