SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51
Wiek: 27 lat
Wzrost : 175cm
Waga:: 81 kg
Aktywność fizyczna: brak .. chcę zacząć chodzić na siłownie albo basen
Wcześniejsze diety: Brak .. nie byłem wcześniej na żadnej diecie to moja pierwsza dieta

Zapotrzebowanie wyszło mi koło 2350 kcal, ale z racji tego, że moje dotychczasowa dieta wyglądała tak, że żarłem wszystko to podwyższyłem ten pułap żeby nie katować się i z czasem powoli zobaczyć reakcje organizmu i dopiero wtedy ucinać kcal. Ułożyłem dietę i wstawiam wam do oceny jak macie jakieś wskazówki co poprawić i zmienić to piszcie :)



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
Dieta sama w sobie może być tylko te buraczki własnej roboty były by lepsze, jeśli takie zapotrzebowanie Ci wychodzi to możesz zaczynać i ewentualnie korygować


Zmieniony przez - daniel98765 w dniu 2019-11-30 11:35:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Zdecydowanie brakuje tluszczy . Tłuszcz warto jeść, gdyż jest po prostu potrzebny. Jego niedobory stanowią zagrożenie dla ogólnie pojętego zdrowia i wywołują dyskomfort i spadek samopoczucia. Spożycie tłuszczu pokarmowego winno być nie mniejsze niż 20% dziennego spożycia energii i mnie mniej niż 50 – 60g na dobę. Niezmiernie istotne znaczenie ma także jakość spożywanego tłuszczu.,np ważne kwasy tłuszczowe z rodziny omega 3, których źródłem są ryby morskie, tran, olej lniany wysokolinolenowy i w pewnym zakresie też olej rzepakowy i orzechy włoskie. Warto wręcz na wyrost starać się uwzględnić w/w produkty żywnościowe w jadłospisie, ponieważ kwasów tłuszczowych omega 3 spożywamy stosunkowo mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
PRZyjmij 2g białka i 1-1,5g tłuszczu na kg masy ciała a reszta z węglowodanów, zapotrzebowanie coś za małe Ci wyszło, no i warzyw mało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masować?

Następny temat

Dieta na masę(do oceny)

WHEY premium