SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta -do poprawy na więcej kalori

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 804
Witam.
O to mój rozkład co jem dziennie . Proszę o dodanie czegoś lub wywalenie zeby było około 4,5 tys kcl . Tłuszcz zmniejszę bo za dużo mi sie wydaje .
Waga 60 kg moja.





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 500 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16001
Na co Ci 4,5k kcal? Ta szynka będzie pewnie do wymiany na coś innego, kaszka zresztą też.
Ćwiczysz coś? Poczytaj podwieszone tematy o dietach i odżywianiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 804
Tak. Ćwicze więc po to te 4,5 tys kcl . Około 1 tys kcl spalam przez trening . A mój cel jest zwiększenie masy bo jeszcze redukcje robie.
Wymiary to 60kg masy 165 cm -16 lat Prosze o poprawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 500 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16001
Nie rozumiem, ćwiczysz ok tylko co, że tyle kalorii spalasz? Jednocześnie redukcja i masa??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 804
Co ćwiczę boks są to ćwiczenia rózne nie bede tera opisywał każdego ., Redukcje zbytnio nie mam z czego 60kg to raczej nie ma z czego bardziej chodzi mi o wyrzeźbienie brzucha .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 804
up.Pomorze ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 500 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16001
Nie, aktualnie Łódzkie ;)
Poczytaj podwieszone tematy odnośnie diety, masowania, redukowania itd. Inaczej nikt Ci tu nie pomoRże
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapotrzebowanie kaloryczne.

Następny temat

ułożenie indywidualnej diety i treningu - płatna pomoc

WHEY premium