SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny .

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 297
Waga 72 kg
3115 kcal
147g- białka = 576 kcal
467g - weglowodany = 1890 kcal
72g - tłuszczy = 648 kcal

Nadwyzki kalorycznej tez jest troche, produkty pełnowartosciowe tez sa wiec chyba git, jak sadzicie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3980
Co do szkoły. Chleb razowy (w tesco o dziwo widziałem jakiś co miał 4 skłądniki, żytni - skład i smak zaj**isty) smarowany masłem (osełka z biedronki miażdzy konkurencje - zapomnij że istnieje coś takiego jak margaryna). Dotego jakaś szynka - tak samo jak w mielonce sprawdź ile jest mięsa. Niejednokrotnie widziałem szynki o składzie mięsa 40% . Jakbym wiedział że takie coś sprzedają wcześniej to bym nie kupował. Dotego jakieś warzywko jako źródło witamin. Najlepsze to wiadomo: pomidor, papryka, marchewka, żodkiewka, sałata, czosnek (chyba nie ma nic lepszego na świecie niż czosnek ).. Możesz kombinować, nie musisz dodawać co dzień tego samego.
Czasami możesz zjeść owoc jakiś, ale te typowe słodkie jak jabłko, nie więcej niż 1 dziennie (cośtam ostatnio o fruktozie mówią że sie odkłada w nadmiarze jako tłuszcz na wątrobie). Mandarynki, pomarańcze, grejpfruty, avokado, banany itp Zawsze w modzie. Mam nadzieje że nie pijesz gazowanych napojów. Ostatnio nawet gdzieś mi się obiło że się przez nie głos osłabia i po regularnym stosowaniu może się zmienić barwa głosu albo nawet jego brak. Wiadomo że jak tam wypijesz z 500ml na weekend to ci nic nie bedzie. ALe lepiej za te przykładowo 3zł kupić sobie avokado które jest zbawienne :D



Zmieniony przez - Korges w dniu 2015-12-29 17:46:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 297
.





Zmieniony przez - Sportowy Swiru w dniu 2015-12-27 02:39:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
w pierwszej kolejsci masło z orzeków ziemnych do wymiany na:nerkowce, migdałowe. Bagietkę jednak wyrzuciłbym z jadłospisu . Zamiast piersi daj udka czy schab np. Zamiast ryxu to kasza jaglana, jeczmienny , kus kus kus , gryczana , ziemniaki. Jajka dawaj całe gdyż szkoda tyle marnować z żółka tłuszczy i minerałów.
Pozdrawiam7


Zmieniony przez - wojo zmc w dniu 2015-12-27 06:51:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1632
A dlaczego zamiast persi udka czy tam schab ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Są mniej " zanieczyszczone " oraz bardziej kaloryczne, co na masie się przyda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1632
;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3980
Nieradziłbym więcej mięsa z kurczaka jak 2x w tygodniu. Penicylina i te sprawy. No chyba że masz z pewnego źródła. Nie bój się dobrego tłuszczu. Możesz spokojnie dobić do 1.5g/kg masy ciała. Nic się nie stanie. Mieśo ze świnki jest równie dobre. Indyk, krówka też spoko. Jak kupujesz Mielone patrz żeby było jak najwicej mięsa w mielonce. Poniżej 90% nie schodź ;D
Gdzie masz chłopie ryby? Makrela, śledź - tanie a świetne. Ostatnio się odradza tuńczyk ze względu na zanieczyszczenie rtęcią.
Wg mnie za dużo weglowodanów. Podbiłym tłuszczem. Zresztą ostatnio diety tłusczowe są w modzie :3






Zmieniony przez - Korges w dniu 2015-12-27 10:49:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 297
masło orzechowe do wymiany ? takm maslem smaruje omleta czasem sam Michal Karmowski - zapewne wiecie kto to jest : ) - zawsze mowil ze to bardzo dobre masło, ze z zdrowych tłuszczy .
czyli jak robie omleta z 10 białek co mi daje 350g samych bialek, to moze bd robil np 7 białek + 4 zółtka i by bylo dobrze ? tluszcze bym podbil w miare sporo do dziennego bilansu , zawsze sie obawialem tych tluszczy zeby nie przekroczyc
Ryba miruna moze byc zamiast kurczaka chyba co jakis czas dla odmiany , co nie ?
tez ma bialka w miare sporo w sobie, niewiele mniej niz piers kurczaka




Zmieniony przez - Sportowy Swiru w dniu 2015-12-27 11:35:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Sportowy Swiru
masło orzechowe do wymiany ? takm maslem smaruje omleta czasem sam Michal Karmowski - zapewne wiecie kto to jest : ) - zawsze mowil ze to bardzo dobre masło, ze z zdrowych tłuszczy .
czyli jak robie omleta z 10 białek co mi daje 350g samych bialek, to moze bd robil np 7 białek + 4 zółtka i by bylo dobrze ? tluszcze bym podbil w miare sporo do dziennego bilansu , zawsze sie obawialem tych tluszczy zeby nie przekroczyc
Ryba miruna moze byc zamiast kurczaka chyba co jakis czas dla odmiany , co nie ?
tez ma bialka w miare sporo w sobie, niewiele mniej niz piers kurczaka





Zmieniony przez - Sportowy Swiru w dniu 2015-12-27 11:35:54



Co do masła : http://potreningu.pl/articles/1506/smieciowy-produkt-ktorym-zajadaja-sie-sportowcy-wierzac-ze-jest-zdrowy , nie rozdzialaj białek od żółtek . Ryba miruna może być a masz wiele części mięs filet nie jest jedynym .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 297
wyzej mowiliscie ze ta bagietka czosnkowa troche niebardzo, ale ja ją jem w szkole na przerwie, a posilku takiego np jak ryz + kurczak nie zdarzyłbym zjesc, strasznie powoli jem, zjedzenie jednego posiłku zajmuje mi prawie 30 min... , czy lepiej zamiast tej bułki z biedronki to moze kanapki z szynką ? hmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 297
halloo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lekka zmiana w diecie

Następny temat

Masa czy redukcja

WHEY premium