SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny .

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak dobrej jakosci szynka np ktoś robi 9a nie sklepowa) to ok a tak to wrzucasz kurak do wody po paru minutach masz ugotowany filet i mozesz sobie wkroić do chleba razowego. W dziale kuchnia masz wiele przepisów co mozesz do szkoły zabrac, np placek owsiany, naleśniki z mięsem mielonym sobie zrobić, jakąś sałatkę np avokado, serek wiejski, jakieś warzywa do tego.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3980
Co do szkoły. Chleb razowy (w tesco o dziwo widziałem jakiś co miał 4 skłądniki, żytni - skład i smak zaj**isty) smarowany masłem (osełka z biedronki miażdzy konkurencje - zapomnij że istnieje coś takiego jak margaryna). Dotego jakaś szynka - tak samo jak w mielonce sprawdź ile jest mięsa. Niejednokrotnie widziałem szynki o składzie mięsa 40% . Jakbym wiedział że takie coś sprzedają wcześniej to bym nie kupował. Dotego jakieś warzywko jako źródło witamin. Najlepsze to wiadomo: pomidor, papryka, marchewka, żodkiewka, sałata, czosnek (chyba nie ma nic lepszego na świecie niż czosnek ).. Możesz kombinować, nie musisz dodawać co dzień tego samego.
Czasami możesz zjeść owoc jakiś, ale te typowe słodkie jak jabłko, nie więcej niż 1 dziennie (cośtam ostatnio o fruktozie mówią że sie odkłada w nadmiarze jako tłuszcz na wątrobie). Mandarynki, pomarańcze, grejpfruty, avokado, banany itp Zawsze w modzie. Mam nadzieje że nie pijesz gazowanych napojów. Ostatnio nawet gdzieś mi się obiło że się przez nie głos osłabia i po regularnym stosowaniu może się zmienić barwa głosu albo nawet jego brak. Wiadomo że jak tam wypijesz z 500ml na weekend to ci nic nie bedzie. ALe lepiej za te przykładowo 3zł kupić sobie avokado które jest zbawienne :D



Zmieniony przez - Korges w dniu 2015-12-29 17:46:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lekka zmiana w diecie

Następny temat

Masa czy redukcja

WHEY premium